Co přinese nová sezóna?
Koncem adventního období proběhlo předvánoční setkání s herci a tvůrci seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Pozvání přijali Mahulena Bočanová, Dana Morávková, Jan Čenský́, David Matásek, Jiří Chadraba, Zlata Adamovská, Petr Štěpánek, Jana Holcová, Agáta Kryštůfková, Sarah Haváčová, Ha Thanh Špetlíková, Roman Štabrňák, Veronika Vysoká Lapková a další.
Na setkání ve svátečním duchu panovala přátelská atmosféra, která nijak neodrážela vztahy, přátelství či rozpory postav z kamenické nemocnice. Po vánoční pauze nás ale čeká nová várka příběhů. Nová sezóna seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 se zaměří na čtyři hlavní dějové linky, které se budou týkat rodiny Márových, zamilovaného páru Bibi a Ricky, barmanky Lucie a doktorky Běly Valšíkové.
„ Ordinace v růžové zahradě má divákům dějově a herecky stále co nabídnout. A to i po loňské celoroční oslavě dvacátých narozenin, která znamenala návrat několika milovaných postav z historie seriálu. Tentokrát jsme na to šli s tvůrčím týmem jinak. Jedinou novou hereckou posilou je nečekaný dospělý syn Pavla Řezníčka v podání talentovaného Jiřího Chadraby. Více nových postav nepotřebujeme, neboť se nám podařilo do děje plnohodnotně začlenit téměř celé stávající herecké obsazení Ordinace. Dvě ze čtyř dějových linek ovládnou hvězdy, které v seriálu hrají od jeho začátků– Ivana Jirešová se dokonce objevila hned v prvním dílu, Zlata Adamovská do Ordinace nastoupila jen o pár let později. Diváci je za tu dobu nepřestali milovat, a tak si je budou moct až do letošního léta užít měrou vrchovatou. Jsem přesvědčená, že tímto tahem utvrdíme publikum v tom, že kamenická rodina je i jeho rodina a že ordinace je jeho, v dnešní době tolik žádoucím, bezpečným přístavem,“ prozradila kreativní producentka Simona Matásková.
Jak to na předvánočním setkání se seriálem Ordinace v růžové zahradě 2 vypadalo, se můžete podívat i ve fotogalerii na našem FB profilu.















(Foto: Červený koberec)






