Benga v záloze (2010)

benga_v_zaloze_2010_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 25. 11. 2010 ()

Synopse: Detektivové Christopher Danson a P. K. Highsmith (Dwayne Johnson a Samuel L. Jackson) jsou těmi nejdrsnějšími a nejoblíbenějšími poldy široko daleko. Nepotřebují tetování – to druzí si nechávají na tělo vytetovat jejich podobizny. O dva stoly vedle a o jednu řadu dál sedí detektivové Allen Gamble (Will Ferrell) a Terry Hoitz (Mark Wahlberg). Vídáte je v pozadí fotografií Dansona a Highsmitha, rozostřené a se zavřenýma očima. Nejsou to hrdinové – jsou to „benga v záloze“. Ale na každého policistu se někdy usměje štěstí a Gamble a Hoitz brzy narazí na zdánlivě nevinný případ, o který nikdo z ostatních detektivů nestojí, ze kterého by se mohl vyklubat největší zločin, jaký město zažilo. Jde o příležitost, jaká se naskytne jednou za život, ale mají na to, aby se jí chopili?

Recenze:
Jaké tedy vlastně Benga v záloze jsou? Je to puzzle scének s různou dávkou vtipu, proložené sem tam nějakou tou akční scénou a výstupy sexy Evy Mendes. Pokud se těšíte na Samuel L. Jacksona, Dwayna Johnsona a akční jízdu budete zklamáni. Pokud je Vašim cílem humor Willa Ferrella, Marka Wahlberga a výstřih Dr. Sheilay, budete více či méně spokojeni. Celkově bych Benga v záloze ohodnotila jako lehký nadprůměr.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací