Fízlové, hajzlové (2013)

fizlove_hajzlove_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 18. 09. 2014 ()

Synopse: Marilyn Manson si v novém americkém filmu francouzského režiséra a hudebníka Quentina Dupieuxe (Mr. Oizo) zahrál roli emo teenagera! Dupieux točí filmy stejně expresivně, jako dělá svou hudbu. Montuje do sebe nečekané aranže s jednoduchými beaty. I v tomto filmu rozehraje hru gagů, naschválů a parodických situací, které připomenou dávnou Policejní akademii, ale zároveň si „legraci z poldů“ dělá dost nekorektním způsobem, ze kterého chvílemi až mrazí.

Recenze:
Pro policistu Dukea (Mike Burnham) je prodávání drog často tím nejmenším, do čeho se namočí. Jeho kolega De Luca (Eric Wareheim) zneužívá autority k pokusům o sexuální obtěžování civilistek. Policistka Holmes (Arden Myrin) nedělá čest svému jmenovci Sherlockovi, nýbrž naplňuje stereotypy o svém zaměstnání i blond barvě vlasů. Rough (Eric Judor) se pokouší prorazit v hudebním průmyslu, navzdory tomu, co si o jeho pokusech všichni myslí. Stupidita této party je v jejím revíru největším nepřítelem pořádku a vůbec logického života.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací