Hledá se princezna (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: 17. 5. 2018 ()

Synopse: Kouzelný příběh Ruslana a Mily se odehrává v době statečných rytířů, krásných princezen a zlých čarodějů. Ruslan, kočovný herec, který sní o titulu rytíře, potkává nádhernou Milu a na první pohled se do ní zamiluje. Jejich štěstí ale nemá dlouhého trvání, strašlivý čaroděj Chornomor potřebuje Milinu moc lásky, aby ji přeměnil v magickou temnou sílu. Vykouzlí proto obrovský vír a unese Milu přímo před Ruslanovýma očima. Ten nemá ani tušení, že Mila je dcerou krále. Ruslan se bez okolků vydává na záchranu své milé. Podaří se mu zdolat všechny nástrahy a dokázat, že skutečná láska je silnější než jakékoliv čáry?

Recenze:
V ukrajinské animované pohádce nás čeká záchrana princezny, spousta kouzel, zlomyslný čaroděj, zvířátka, dobrodružství, zženštilý rytíř i obří ropucha toužící po polibku, to vše v překvapivě pěkně působícím počinu. Škoda jen, že vizuálně se pohádka nepokusila najít vlastní tvář, ale jen se neustále snaží přiblížit disneyovským vzorům. A co se týče příběhu, tam má ještě hodně co dohánět.

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací