Mama Brasil (2018)

Režie:
Premiéra v ČR: 12. 7. 2018 ()

Synopse: Irenin svět, to jsou její čtyři synové, manžel snílek, nešťastně provdaná sestra, rozpadající se domek na předměstí Rio de Janeira, neustálý ruch, radost, pusinky, objímání, slzy, moře a starost, aby všichni byli najezení, umytí, šťastní a milovaní. Když její nejstarší syn Fernando dostane příležitost hrát profesionálně házenou v Německu, je za něj šťastná, ale nejraději by ho nikam nepustila. Nejobyčejnější příběh o rodičích a dětech od brazilského režiséra Gustava Pizzia v hlavní roli s okouzlující Karine Teles, dojímá, baví, zahřívá a slibuje, že život má spoustu barev a nových začátků.

Recenze:
Momentálně můžeme v našich biografech zažít projekt Vary ve Vašich kinech, díky němuž se na české stříbrné plátno dostal i snímek Mama Brasil režiséra Gustava Pizziho. Drama pojednává o životě rodiny v brazilském městě. Matka rodiny Irena (Karine Teles) má v životě mnoho starostí, rozpadající se dům, studium nebo násilnického zetě, ale také ji obklopuje zbytek velké a milující rodiny. Její čtyři synové pro ni znamenají všechno, proto když nejstarší Fernando dostane nabídku hrát házenou v Německu, je Irena zaskočená a neví, jestli se ze synova úspěchu dokáže radovat. Vždyť ji přece opouští, a co když se nevrátí?

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací