Manžel na zkoušku (2018)

Režie: ,
Premiéra v ČR: 5. 7. 2018 ()

Synopse: Osvěžující komedie o rozmazleném, sobeckém a nechutně bohatém playboyi Leovi, který ponížil a nevyplatil Kate za úklid své výletní jachty. Playboy po párty na své jachtě spadne přes palubu a ráno se probudí na pláži se ztrátou paměti. Kate se rozhodne využít ztrátu paměti boháče a dá mu za vyučenou - vyzvedne si ho z nemocnice jako svého manžela.

Recenze:
Tak zní ve zkratce premisa nové letní americké komedie. Kate pracuje na všech frontách, má několik zaměstnání, připravuje se na těžkou zkoušku na zdravotní sestru a do toho se stará o své tři dcery, jako matka samoživitelka. Jednoho dne se ošklivě rozhádá s Leonardem, zbohatlým a rozmazleným majitelem jachty, na které má uklízet. Když se pak posléze dozvídá, že Leonardo spadl ze své jachty a leží v nemocnici a nic si nepamatuje, rozhodne se využít situace a pěkně se mu pomstít. Ptáte se jak? Předstírá, že je jeho manželkou, odveze ho k sobě domů, narukuje ho do práce a zaúkoluje bezpočtem povinností, aby se naučil, co to znamená něco dělat. A tak začíná kolotoč veselých událostí.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací