Není čas zemřít (2021)

Režie:
Premiéra v ČR: 30. 9. 2021 ()

Synopse: James Bond, agent 007, skončil aktivní službu a užívá si zasloužený odpočinek na Jamajce. Klid však nemá dlouhého trvání – objeví se totiž jeho starý přítel Felix Leiter ze CIA a požádá ho o pomoc. Mise na záchranu uneseného vědce se ukáže být zrádnější, než se na začátku zdálo. Bond se během vyšetřování dostane na stopu nevyzpytatelného zločince, který disponuje nebezpečnou a velmi ničivou novou technologií.

Recenze:
Jmenuje se Craig. Daniel Craig. A Jamese Bonda už tentokráte ztvární naposledy. Do kin se konečně, po roce a půl odkládání, dostává nejnovější bondovka nesoucí název Není čas zemřít. Jedná se pak také zároveň o poslední snímek z této série, ve kterém si tajného agenta s povolením zabíjet zahraje Daniel Craig. A režisér a spoluscenárista Cary Joji Fukunaga si spolu se svým scenáristickým týmem přichystal vskutku úctyhodné zakončení této bondovské éry.

(photo&video: )

Video

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací