One Direction: This Is Us (2013)

Režie:
Premiéra v ČR: 5. 9. 2013 ()

Synopse: Filmovou událostí se pro mnohé stane film o momentálně nejslavnější chlapecké popové skupině One Direction, který natočil Morgan Spurlock - tvůrce kultovního dokumentu Super Size Me. Fanoušky a hlavně fanynky této britské kapely čekají strhující záběry na koncertní pódia ale i komorní pohled do zákulisí.

Recenze:
One Direction vlastně vznikl úplnou náhodou. Niall, Zayn, Liam, Harry a Louis zkusili roku 2010 své štěstí jako jednotlivci v britské verzi talentové soutěže The X-Factor. Ani jeden z nich však neuspěl. Ale jak se říká: „Když to nejde dveřmi, zkuste to oknem.“ Zkušené a jistě vypočítavé oko Simona Cowella zavětřilo potenciál. Z různorodé pětice mladíků tak vznikl One Direction, který uchvátil britskou veřejnost a vynesl je v soutěži až na medailové pozice. Jakmile zhasla světla X-Faxtoru, zapracovaly davy nadšených dívek i protřelý producent Cowell a šlo to ráz naráz. Spojení docela příjemných mladíků, chytlavých (již známých) písniček, doteď dosažené mediální slávy a šikovného popostrkování vyšvihlo One Direction do čela hitparád.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací