Plná 6 (2022)

Režie:
 • Hrají: Kamil Holán

 • Premiéra v ČR: 26. 5. 2022 ()

  Synopse: Kamil Holán je aktuálně jedním z nejlepších českých motocyklových závodníků na přírodních okruzích. Přestože jeho materiální možnosti a zázemí ani zdaleka nedosahují úrovně světových továrních jezdců, na nejtěžších roadracingových tratích jako je Isle of Man, je schopen se jim vyrovnat. Dokumentární portrét vypráví příběh muže z obyčejných poměrů, který podlehl vášni rychlosti a podřídil jí svůj život i tělo. Plná šest znamená moment, kdy motocykl dosáhne svého limitu a jede na šestý stupeň maximální rychlostí. Znamená vítězství nasednout na motorku a rozpálit to naplno? Pohled do každodennosti extrémního závodníka odkrývá sílu nečekaných podmínek úspěchu. Dokážeme pochopit, co vrcholový sportovec získává nasazováním života a co vyžaduje a přináší překonávání limitů?

  Recenze:
  Víte, co to znamená plná 6? To je okamžik, kdy se motorka řítí maximální možnou rychlostí na nejvyšší stupeň. Pro někoho neuvěřitelný hazard, pro jiné zase pocit neskutečného štěstí. Právě do tohoto světa dává divákům nahlédnout tento časosběrný dokument.

  (photo&video: )

  Video  Galerie


  Články k filmu

  Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací