Sněhová královna: V zemi zrcadel (2018)

Režie: ,

Premiéra v ČR: 27. 12. 2018 ()

Synopse: V dalším pokračování populární animované série se střetne svět kouzel a kouzelníků s králem Haraldem, který se rozhodne zbavit svět veškeré magie a čar. Dokáže mu v tom někdo zabránit? Naštěstí je zde odvážná Gerda a po jejím boku překvapivě i Sněhová královna, se kterou Gerda dosud neměla nejlepší zkušenosti.

Mocný král Harald ztratil téměř celou rodinu kvůli kouzlům Sněhové královny, a tak začne hledat cestu, jak by mohl zničit magii na celém světě. Pomocí lsti se mu podaří uvěznit všechny kouzelníky v zemi zrcadel. Jediným, kdo ho může zastavit, osvobodit zajatce a udržet pohádková kouzla v našem světě, je Gerda. Její největší silou totiž není magie, ale víra v sílu přátelství.

Ve svém novém dobrodružství se Gerda bude opět moci spolehnout na pomoc trollích kamarádů a jejich krále Arroga a také na doprovod statečného mladíka Rollana. Podpoří ji i parta pirátů, v níž nemůže chybět její kamarádka Alfida. A nečekanou pomoc Gerda najde i na straně svého protivníka. Haraldův syn, princ Anders, totiž skrývá nečekané tajemství, kterým tatínka určitě nepotěší.

Recenze:
Mocný král Harald má vztek na Sněhovou královnu, která mu v minulosti hodně ublížila, a chce se zbavit všech kouzelníků. Lstí všechny pošle do Země zrcadel za Sněhovou královnou a trolly vystěhuje z domova. Dívka Gerda, jejíž rodina je kouzelnická, zůstane na světě sama, protože její kouzlo se ještě neprojevilo, což Gerdu velmi trápí. Společně s pirátkou Alfidou se vydává zachránit svou rodinu a všechny ostatní čaroděje. Nebude to ale vůbec jednoduché, stojí proti nim totiž celá flotila královských létajících lodí a mnoho dalších králových mechanických vynálezů.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací