Vem si mě (2022)

Režie:
Premiéra v ČR: 10. 2. 2022 ()

Synopse: Ona je slavná popová zpěvačka, on je obyčejný učitel matematiky. Vzali se, aniž se předtím znali, za hodně bizarních okolností. Jennifer Lopez a Owen Wilson vám přesto v romanci Vem si mě budou chtít dokázat, že když jde o lásku, nic není nemožné.

Slavná zpěvačka Kat Valdez (Jennifer Lopez) se chystá na svatbu s kolegou Bastianem (Maluma). Obřad má proběhnout ve velkém stylu, před zraky tisíců diváků v koncertní hale a dalších miliónů online a u televize. Krátce předtím, než ji rampa vyveze na pódium „k oltáři“, ale Kat zjistí, že ji milovaný Bastian tak trochu zahnul. Ponížená zpěvačka v tu chvíli udělá naprosto nečekaný a šokující krok. Rozhodne se provdat za chlapíka, který v davu pod pódiem svírá ceduli s nápisem „Vem si mě“. Tím šťastným je rozvedený učitel matematiky Charlie (Owen Wilson), který si zpěvačku rozhodně vzít nechce. Na koncert dorazil jako doprovod své dcery a kolegyně, která Kat Valdez zbožňuje, a jen jí na chvíli podržel ceduli se zmíněným textem. Než se vzpamatuje, už ho pořadatelé vlečou na pódium, kde dezorientovaný a naprosto šokovaný řekne „ano“. Slib by se dal samozřejmě zrušit, jakmile emoce opadnou, jenže ti dva se k tomu postaví čelem a řeknou si, že to přece jen zkusí. Jakou naději může mít manželství, které vzniklo za tak neuvěřitelných okolností, navíc mezi dvěma naprosto odlišnými „vesmíry“?

Recenze:
Populární zpěvačka Kat Valdez si má během svého koncertu před očima tisíců diváků vzít za muže svého přítele Bastiana, který je též slavným zpěvákem. Velkolepá událost se rychle zvrtne, když se těsně před obřadem dozví, že ji podvedl s její asistentkou. Ponížená žena se rozhodne udělat zcela iracionální krok – provdá se za náhodného muže v davu, který drží ceduli s nápisem „vem si mě“. Rozvedený Charlie Gilbert ji však jen na okamžik podržel své kamarádce. Než se stihne vzpamatovat, už ho vlečou na pódium, kde je oddají. Nakonec se oba rozhodnou, že to spolu zkusí naostro, i když zpočátku pouze kvůli mediálnímu obrazu zpěvačky.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací