Za láskou vzhůru (2016)

za_laskou_vzhuru_2016_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 4. 8. 2016 ()

Synopse: Diana (Virginie Efira) je krásná žena s vysokým pracovním postavením. Pracuje v renomované právnické firmě, má vynikající smysl pro humor a je zkrátka ženou, za kterou se každý muž otočí. Diana právě prošla nešťastným manželstvím a rozvodem, ale je opět připravena najít muže svých snů. Existuje však něco takového jako náhoda anebo osud?

Asi ne! Jednoho večera Dianě zazvoní domácí telefon a ona přijme hovor od jistého Alexandra (Jean Dujardin), tajemného muže, který našel její mobil. Alexandr je zdvořilý, šarmantní, vtipný i bohatý. Již během telefonního hovoru mezi nimi přeskočí jiskra a téměř okamžitě si dohodnou rande. Diana podlehne kouzlu Alexandrova hlasu a sní o tom, jak asi vypadá ve skutečnosti. Jak už to ale bývá, představy jsou někdy lepší než skutečnost a jejich setkání nedopadne úplně podle Dianiných očekávání…

Oscarový herec Jean Dujardin pod vedením úspěšného režiséra Laurenta Tirarda (Mikulášový patálie, Asterix a Obelix ve službách Jejího Veličenstva) je v roli vtipného a neuvěřitelně okouzlujícího architekta ve snímku Za láskou vzhůru neodolatelný. Co na tom, že ve filmu měří jenom metr a půl!

Recenze:
Věděli jste, že i ztráta telefonu může vést k něčemu dobrému? Půvabná advokátka Diane (Virginie Efira) si v kavárně zapomene svůj přístroj, a tentýž večer jí domů volá architekt Alexandre (Jean Dujardin), který ho našel. Od první chvíle je jasné, že půjde o šarmantního muže, který umí získat to, co chce. A právě teď chce krásnou Diane. Bude mu to ale komplikovat fakt, že oproti vysoké blondýnce měří jen 136 centimetrů. V romantických komediích to naštěstí lásku nezhatí, a tak si můžeme užít zábavný a vkusný příběh.

(photo&video: )

VideoGalerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací