Děsivá soutěž o tři napínavé knihy Noc spisovatele Bernarda Miniera

souteze_cerveny_koberec_banner Pátrání po sériovém vrahovi pokračuje.
 
 
Kriminalista Martin Servaz se již počtvrté vrací na stránkách knihy Bernarda Miniera. Čeká na nás více jak 500 stránek dechberoucího pátrání po děsivém nepříteli. Servaz ovšem nebude na případ sám, parťačkou se mu stane norská inspektorka Kirsten Nigaardová. Podaří se jim misi splnit v čas? To se dozvíte v novém thrilleru Noc. Při příležitosti vydání knihy, vám přinášíme ve spolupráci se společností Albatros Media a.s. hru o tři napínavé výtisky.

Každý ze tří výherců získá knihu Noc:

  • Název: Noc
  • Žánr: thriller
  • Jazyk: český jazyk

Soutěžní otázka zní:

„Na co narazí norská inspektorka Kirsten Nigaardová během vyšetřování vraždy na ropné plošině v Severním moři v knize Noc?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 3. 3. 2018 do 9. 3. 2018.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Anotace knihy Noc:

„Čtvrté pokračování bestsellerové série s kriminalistou Martinem Servazem“

Během vyšetřování vraždy na ropné plošině narazí norská inspektorka Kirsten Nigaardová na sérii fotografií. O pár dní později sedí v toulouské kanceláři kriminalisty Martina Servaze, který si snímky se zájmem prohlíží. Je na nich on sám zachycený objektivem nepolapitelného sériového vraha Juliana Hirtmanna. To ale není vše. Na dalším snímku je malé dítě, Gustav. Pro Kirsten a Martina začíná děsivá výprava s ještě děsivějším nepřítelem na jejím konci.

Autor: Bernard Minier

Žánr: thriller

Nakladatelstvi: XYZ

Počet stran: 536 stran

Datum vydání: 22.02.2018

 

Pravidla soutěže o knihy Noc:

1. Soutěž probíhá v období od 3. 3. 2018 do 9. 3. 2018 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost Albatros Media a.s.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 3. 3. 2018

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací