Fit soutěž o 3 DVD Hanka Kynychová Hejbejse 19. Postava snů 2

souteze_cerveny_koberec_bannerZapoťte se pod dohledem cvičitelky Hanky Kynychové.

 
 
Léto se blíží a s ním i doba sukní a šortek. Nesmíme opomenout ani plavkovou sezónu. Pokud chcete být fit a v kondici, zacvičte si pod dohledem cvičitelky Hanky Kynychové, která si k padesátým narozeninám nadělila již devatenácté DVD z edice Hejbejse, a to Postava snů 2. Cvičební lekce dlouhá 75 minut uspokojí pokročilé cvičenky i začátečnice, tudíž se nemusíte bát, že by byl tréninkový program nad vaše síly. Při příležitosti vydání a pokřtění Postavy snů 2, vám přinášíme soutěž o 3 DVD, které do soutěže věnovala Hanka Kynychová.

Každý ze tři výherců získá DVD Hanka Kynychová Hejbejse 19. Postava snů 2

Soutěžní otázka zní:

„Jakým pořadovým číslem se pyšní DVD Postava snů 2 z edice Hejbejse?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 20. 4. 2018 do 26. 4. 2018.

Popis DVD Hanka Kynychová Hejbejse 19. Postava snů 2:


 
Tento trénink, který vydala Hanka Kynychová na DVD z edice Hejbejse, je pod číslem 19.
DVD Postava snů 2., je 75 minutový tréninkový program s bonusovým cvičením. Jste-li stálými příznivkyněmi Hanky Kynychové a cvičíte s ní celá léta, můžete si prostřednictvím tohoto DVD dát ostřejší trénink. Ale nebojte se, Hanka myslela i na ty z vás, které s ní teprve začínáte cvičit.

 

 

Soutěžní formulář:

Pravidla soutěže o ceny DVD Hanka Kynychová Hejbejse 19. Postava snů 2:

1. Soutěž probíhá v období od 20. 4. 2018 do 26. 4. 2018 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala Hanka Kynychová.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 20. 4. 2018

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací