Soutěž o vstupenky na první český X-Men den v OC Chodov

souteze_cerveny_koberec_bannerVyhrajte jedinečné setkání s komiksovým X-Men odborníkem a speciálním doprovodným programem.

 
 
Při příležitosti uvedení nového filmu X-Men: Dark Phoenix do kin, připravila distribuční společnost CinemArt s komiksovým nakladatelstvím Crew pro všechny fanoušky speciální akci, a to první český X-Men den, který proběhne 13. května 2019 v OC Chodov. Na všechny pozvané hosty během mini eventu čeká setkání s komiksovým X-Men odborníkem i cosplayery a další doprovodný program. X-Men den vyvrcholí exkluzivní ukázkou z filmu X-Men: Dark Phoenix, jež by měla právě v tento den mít celosvětový debut. Ve spolupráci s distribuční společností CinemArt vám přinášíme soutěž o tři páry vstupenek na tuto jedinečnou X-Men akci.

Každý ze tří výherců získá 2 vstupenky na první český X-Men den, který se koná 13. května 2019 v kreativním prostoru Obejvák v OC Chodov:

 

Soutěžní otázka zní:

„Kdy oficiálně vstupuje film X-Men: Dark Phoenix do českých kin?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 2. 5. 2019 do 8. 5. 2019. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu X-Men: Dark Phoenix.

Synopse filmu X-Men: Dark Phoenix:

X- Meni čelí nejhroznějšímu a nejsilnějšímu nepříteli: Jean Grey, která pochází z jejich vlastních řad. Během vesmírné záchranné mise Jean téměř zemře, ale když se vrátí domů, zjistí, že ji neznámá vesmírná síla udělala silnější, ale zároveň mnohem nestabilnější. Zrodila se Dark Phoenix.

Režie: Simon Kinberg

Hrají: Sophie Turner, Jennifer Lawrence, James McAvoy, Michael Fassbender, Evan Peters, Jessica Chastain, Nicholas Hoult, Tye Sheridan

Premiéra v ČR: 6. 6. 2019 (CinemArt)

 

Soutěžní formulář:

Pravidla soutěže o vstupenky na X-Men den:

1. Soutěž probíhá v období od 2. 5. 2019 do 8. 5. 2019 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnoval Cinemart.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 2. 5. 2019

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací