Budeme mít v ČR novou síť multikin Premiere Cinemas?

[singlepic id=2022 w=120 h=120 float=left] Bývalé Cinema City Park Hostivař získá nový kabát.

 

Společnost Cinema City s.r.o. ke dni 31. 3. 2012 oznámila, že ukončila provoz multikina Park Hostivař v Praze. Není to tak dlouho, co jsme na zdech OC Park Hostivař mohli vidět logo Palace Cinemas a už nás čeká nás další změna.

[singlepic id=2023 w=320 h=240 float=right]

První moderní multikino v Praze, které donedávna patřilo do rodiny Cinema City s kapacitou 1730 míst v osmi sálech, nyní prochází důkladnými úpravami a mělo by se nám představit pod názvem Premiere Cinemas. Tato značka již ve světě běžně funguje, ale nechme se překvapit, zda toto nové kino bude její součástí nebo se jedná o zcela novou síť českých multikin. Cinema City i Premiere Cinemas prozatím mlčí.

Dle transparentu, který visí nad zavřeným stánkem prodeje lístků, se můžeme již v květnu tohoto roku těšit na znovuotevření. Při naší návštěvě vypadaly prostory kina opuštěně a působily pochmurným dojmem. Zda si již příští měsíc budeme moci zajít na film do Parku Hostivař, si proto nejsme jisti.

Aktualizováno: Dle posledních informací na stránkách Premiere Cinemas, bychom se otevření měli dočkat v červnu.

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací