Soutěž o vstupenky na slavnostní premiéru filmu Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw v kině IMAX

souteze_cerveny_koberec_bannerAkční nářez se řítí do kin.
 
Dwayne Johnson a Jason Statham šlápnou na plyn, a to ve filmu Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw, který do českých kin vstupuje ve čtvrtek 1. srpna 2019. Akční jízda slibuje nejen dva namakané borce v hlavní roli, ale i spoustu přestřelek, honiček, hlášek a vytuněných bouráků ve stylu oblíbené akční série. Při příležitosti slavnostní premiéry Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw 30. 7. 2019 v kině IMAX vám přinášíme soutěž o 10 vstupenek na tuto speciální projekci. Na promítání zve multikino Cinema City.

Každý z pěti výherců získá 2 vstupenky na premiéru filmu Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw v kině IMAX v Praze 30. července 2019 v 19:00 hodin:

Soutěžní otázka zní:

„Koho hraje Dwayne Johnson ve filmu Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 26. 7. 2019 do 29. 7. 2019 12:00 hod.

Pokud si nevíte rady, podívejte se na stránku věnovanou filmu Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw.

Oficiální synopse Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw:

Co spojuje vysvalenou americkou mlátičku Hobbse a elegantního britského zabijáka Shawa? Jeden všehoschopný gauner, kterého by sami zastavit nedokázali. Dwayne Johnson a Jason Statham řádí v akční jízdě, která je o poznání rychlejší a zběsilejší.

Když ti dva stanuli poprvé tváří v tvář ve filmu Rychle a zběsile 7, byla z toho nenávist na první pohled. Prodloužená ruka Spravedlnosti Luke Hobbs (Dwayne Johnson) a zběhlý agent britské tajné služby Deckard Shaw (Jason Statham) byli proti své vůli nakonec donuceni spolupracovat a navzdory nekonečné averzi se jim to poměrně dařilo.

Režie: David Leitch

Hrají: Dwayne Johnson, Idris Elba, Jason Statham, Vanessa Kirby, Eiza González

Premiéra v ČR: 1. 8. 2019 (CinemArt)

Soutěžní formulář:

Pravidla soutěže o vstupenky na speciální projekci filmu Rychle a zběsile: Hobbs a Shaw v kině IMAX:

1. Soutěž probíhá v období od 26. 7. 2019 do 29. 7. do 12:00 hod. 2019 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosováno 5 výherců. Výhry do soutěže věnovalo kino Cinema City.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Provozovatel soutěže vyžaduje po účastnicích soutěže osobní údaje pro následnou komunikaci a zajištění úspěšného předání výhry. Požadovaná data zahrnují jméno, příjmení, e-mailovou a poštovní adresu. Tato data používáme ke vyhodnocení výherce soutěže a následné komunikaci a předání ceny. V našich zásadách ochrany osobních údajů vysvětlujeme, jaká data shromažďujeme, proč je shromažďujeme a jak s nimi nakládáme. Vaše data nikdy neprodáváme. Všechny osobní údaje uchováváme pouze po nezbytně nutnou dobu. Každý účastník soutěže má právo zažádat o informace o tom jak zpracováváme jeho osobní údaje a má právo odvolat svůj souhlas se zpracováním.

10. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro účely soutěže.

11. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

12. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 26. 7. 2019

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací