Soutěž o tři knihy Neuvěřitelné příběhy zvířecích hrdinů

Začtěte se do skutečných příběhů hvězd zvířecí říše.souteze_cerveny_koberec_banner
 
 
Kniha Neuvěřitelné příběhy zvířecích hrdinů, jak již název napovídá, nás seznámí s hvězdami zvířecí říše napříč historií. Některé příběhy dojmou, jiné pobaví. Seznámíme se například s odvážným hlídacím psem Chipsem, s holubicí, která přeletěla moře či odvážnou hladovou kobylkou. Publikace je navíc plná nádherných ilustrací. Pokud se chcete začíst do poutavého vyprávění, zapojte se s námi do soutěže o tři výtisky knihy Neuvěřitelné příběhy zvířecích hrdinů, které do hry věnovala společnost Albatros Media a.s.

Každý ze tří výherců získá knihu Neuvěřitelné příběhy zvířecích hrdinů:

  • Název: Neuvěřitelné příběhy zvířecích hrdinů
  • Autor: Mike Unwin
  • Žánr: dobrodružství pro děti, příběhy o zvířatech
  • Jazyk: český jazyk

Soutěžní otázka zní:

„Kdo je autorem knihy Neuvěřitelné příběhy zvířecích hrdinů?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 18. 4. 2020 do 24. 4. 2020.

Anotace knihy Neuvěřitelné příběhy zvířecích hrdinů:

„Neovládají lidskou řeč – jejich činy však mluví za vše.“

Je pes nejlepší přítel člověka? Chovají se sloni jako v porcelánu? Jsou kočky vychytralé? Lidé o zvířatech říkají nejrůznější věci, ale my vám představíme jen skutečné příběhy těch nejodvážnějších hvězd zvířecí říše. Zvířecí hrdinové všech tvarů a velikostí prošli náročnými zkouškami a prokázali neuvěřitelnou odvahu, obětavost a vynalézavost při záchraně lidských životů. Jejich osudy napříč historií světa vás zaručeně dojmou, poučí i pobaví.

Žánr: dobrodružství pro děti, příběhy o zvířatech

Nakladatelství: ALBATROS

Počet stran: 96 stran

Datum vydání: 16. 3. 2020

 

Soutěžní formulář:

Pravidla soutěže o knihy Neuvěřitelné příběhy zvířecích hrdinů:

1. Soutěž probíhá v období od 18. 4 2020 do 24. 4. 2020 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost Albatros Media a.s.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Provozovatel soutěže vyžaduje po účastnicích soutěže osobní údaje pro následnou komunikaci a zajištění úspěšného předání výhry. Požadovaná data zahrnují jméno, příjmení, e-mailovou a poštovní adresu. Tato data používáme ke vyhodnocení výherce soutěže a následné komunikaci a předání ceny. V našich zásadách ochrany osobních údajů vysvětlujeme, jaká data shromažďujeme, proč je shromažďujeme a jak s nimi nakládáme. Vaše data nikdy neprodáváme. Všechny osobní údaje uchováváme pouze po nezbytně nutnou dobu. Každý účastník soutěže má právo zažádat o informace o tom jak zpracováváme jeho osobní údaje a má právo odvolat svůj souhlas se zpracováním.

10. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro účely soutěže.

11. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

12. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 18. 4. 2020

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací