Soutěž o 3x měsíční předplatné do české online videopůjčovny Aerovod

Vychutnejte si stovky filmů z pohodlí domova.souteze_cerveny_koberec_banner
 

Kina jsou sice stále zavřená, ale to neznamená, že zůstaneme ochuzeni o kulturní zážitky. V online videopůjčovně Aerovod nalezneme přes 400 pečlivě vybraných snímků, a to oscarové vítěze, ceněné evropské filmy, českou klasiku i atraktivní dokumenty, které můžeme zhlédnout uvelebeni na své oblíbené pohovce, v posteli či kdekoliv je nám to příjemné. Pokud chcete prozkoumat nabídku původní české online videopůjčovny, zapojte se s námi o tři měsíční předplatné. Ceny do soutěže věnovala online videopůjčovna Aerovod.

Každý ze tří výherců získá:

  • měsíční předplatné do české on-line videopůjčovny Aerovod

 

Soutěžní otázka zní:

„Kolik filmů najdeme v online videopůjčovně Aerovod?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 11. 11. 2020 do 17 11. 2020.

O Aerovodu:

Původní česká online videopůjčovna Aerovod, která patří do rodiny kin Aero, Bio Oko a Světozor, Univerzitního kina Scala, Bia Central a distribuční společnosti Aerofilms, nabízí přes 400 pečlivě vybraných snímků – oscarové vítěze, ceněné evropské filmy, českou klasiku i atraktivní dokumenty. 
Většinu snímků je možné zhlédnout v rámci předplatného, které pořídíte za 150 Kč měsíčně, filmy lze také za pár desetikorun stahovat či streamovat jednotlivě. S výběrem ideálního snímku mohou pomoci tematické kolekce – diváci tu najdou tipy slavných osobností, filmy významných režisérů i tematické výběry. 
Mezi nejpopulárnější filmy na Aerovodu aktuálně patří kontroverzní dokument Víta Klusáka V síti, originální komedie Tenkrát podruhé nebo oscarový Parazit. Předplatné Aerovodu lze také snadno darovat – může tak posloužit jako ideální vánoční dárek pro filmové fanoušky. 

 

Soutěžní formulář:

Pravidla soutěže o 3x měsíční předplatné do české online videopůjčovny Aerovod:

1. Soutěž probíhá v období od 11. 11. 2020 do 17. 11. 2020 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnoval online videopůjčovna Aerovod.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím e-mailu. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 11. 11. 2020

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací