Soutěž o knihy Zahrady od Dany, Kouzla rodu Thornů a Dominika na cestě Japonskem

Nová zahrada, strhující fantasy či výlet do Japonska?

Ve spolupráci se společností Albatros Media a.s. jsme pro vás připravili soutěž o trojici poutavých knižních novinek. Zahrát si můžete o publikaci Zahrady od Dany, ve které dostanete praktické tipy od moderátorky televizních pořadů pro zahrádkáře Dany Makrlíkové. Fanoušci fantasy bezesporu uspokojí strhující fantasy Kouzla rodu Thornů, ve které knihy žijí vlastním životem a mohou i zabíjet. V neposlední řadě tu máme tip na výlet, a to prostřednictvím knihy Dominika na cestě Japonskem.

Každý ze tří výherců získá jednu z těchto knih:

  • Zahrady od Dany, Dana Makrlíková
  • Kouzla rodu Thornů, Margaret Rogersonová
  • Dominika na cestě Japonskem, Dominika Gawliczková

„Jak zní podtitul knihy Zahrady od Dany?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře, umístěného na konci článku, od 26. 4. 2021 do 2. 5. 2021.

(Foto: Albatros Media)

Anotace knihy Zahrady od Dany – Naplánujte si zahradu krok za krokem:

„Nejlepší praktické tipy od známé zahradní architektky pro vytvoření i přestavbu zahrad“

Moderátorka televizních pořadů pro zahrádkáře Dana Makrlíková ví o zahradní architektuře první i poslední! Díky svým mnohaletým zkušenostem vám nyní představí hlavní principy při budování zahrad. Co vzít v potaz s ohledem na jejich velikost, orientaci a tvar? Jaké rostliny a stavební prvky použít? V souboru srozumitelných návodů, které doplňují profesionální fotografie, osazovací plány a grafické vizualizace, najdete jasnou vizi právě pro vás!

Autor: Dana Makrlíková, Žánr: osobnosti zahrada, Nakladatelství: CPRESS, Počet stran: 176 stran, Datum vydání: 26.4.2021

Anotace knihy Kouzla rodu Thornů:

„Strhující fantasy, ve které knihy žijí vlastním životem a mohou i zabíjet“

Elisabeth vyrůstala v jedné z austermérských veleknihoven. Od malička procházela kolem spoutaných grimoárů – kouzelných knih, které se po osvobození změní v běsnící monstra z kůže a inkoustu. Když při útoku na veleknihovnu jeden z nejmocnějších grimoárů uprchne, Elisabeth se ocitne uprostřed gigantického spiknutí a je obviněna ze zločinu. A co hůř, k soudu ji bude doprovázet čaroděj Nathaniel Thorn, který je ztělesněním čirého zla… Nebo je vše jinak?

Autor: Margaret Rogersonová, Žánr: YA fantasy, Nakladatelství: Fragment, Počet stran: 448 stran, Datum vydání: 22.4.2021

Anotace knihy Dominika na cestě Japonskem:

„Na motorce do duše Japonska“

Dominika putuje Japonskem. Z Tokia na venkov, od formalit k přátelství a z klidu samoty do zájmu médií. Ať už se octne opilá s mikrofonem v ruce nebo zamčená v hodinovém hotelu, o legraci není nouze. Koupe se spolu s babičkami, ujíždí před tajfuny, jí syrové chobotnice a neustále se klaní. Ze svobodného sedla motorky se rozhlíží po světě plném pravidel a tradic a přemýšlí. Kým by byla, kdyby se narodila v Japonsku?

Autor: Dominika Gawliczková, Žánr: non-fiction, cestopisné, monografie, humor, ostatní, dobrodružství, Nakladatelství: CPRESS, Počet stran: 264 stran, Datum vydání: 5.4.2021

Soutěžní formulář:

Pravidla soutěže o knihy Zahrady od Dany, Kouzla rodu Thornů a Dominika na cestě Japonskem:

1. Soutěž probíhá v období od 26. 4. 2021 do 2. 5. 2021 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost Albatros Media a.s.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Provozovatel soutěže vyžaduje po účastnicích soutěže osobní údaje pro následnou komunikaci a zajištění úspěšného předání výhry. Požadovaná data zahrnují jméno, příjmení, e-mailovou a poštovní adresu. Tato data používáme ke vyhodnocení výherce soutěže a následné komunikaci a předání ceny. V našich zásadách ochrany osobních údajů vysvětlujeme, jaká data shromažďujeme, proč je shromažďujeme a jak s nimi nakládáme. Vaše data nikdy neprodáváme. Všechny osobní údaje uchováváme pouze po nezbytně nutnou dobu. Každý účastník soutěže má právo zažádat o informace o tom jak zpracováváme jeho osobní údaje a má právo odvolat svůj souhlas se zpracováním.

10. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro účely soutěže.

11. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

12. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 26. 4. 2021

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací