Soutěž o figurky a plakát k filmu Hobit: Neočekávaná cesta

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Warner Bros. Pictures a Červený koberec vám přinášejí soutěž o jedinečné ceny k filmu HOBIT: NEOČEKÁVANÁ CESTA.

 

 

Již 13. prosince 2012 započne v kinech předlouhé putování Bilbo Pytlíka s názvem Hobit: Neočekávaná cesta, které nejen jemu změní celý život. Příznivci J. R. R. Tolkiena si zajisté tuto událost nemohou nechat ujít. S mladým Bilbem se navíc setkáme ještě dvakrát – v zimě roku 2013 a v létě 2014. [singlepic id=2928 w=320 h=240 float=right]Zahajte toto dechberoucí dobrodružství napříč Středozemí ve velkém a zúčastněte se hobití soutěže. Tři z vás, kteří správně odpoví na trio otázek, získají vždy jednu figurku a plakát k filmu. Ceny do soutěže poskytla distribuční společnost Warner Bros. Pictures, která přináší každý rok českým divákům mnoho zajímavých a překrásných filmů. Přesvědčit se o tom můžete na FB Miluju filmy.

 

 

Soutěžní otázky zní: 

[soutěž byla ukončená]

Svoje odpovědi můžete zasílat prostřednictvím soutěžního formuláře od 1. 12. do 16. 12. 2012.

 

[singlepic id=2871 w=200 h=200 float=right]Oficiální synopse filmu Hobit: Neočekávaná cesta:

Oscarem oceněný filmař Peter Jackson přichází s filmem – Hobit: Neočekávaná cesta,“ první díl trilogie filmových adaptací od J.R.R. Tolkiena Hobit. Všechny tři filmy se odehrávají ve Středozemi 60 let před „Pánem prstenů,“ kterého Jackson a jeho štáb filmařů přivedli na stříbrná plátna v úspěšné trilogii, která vyvrcholila Oscarem oceněným dílem „Pán prstenů: Návrat krále.“

Tato část sleduje cestu hlavní postavy Bilbo Pytlíka, který se ocitne na dobrodružné výpravě. Cílem cesty je si znovu nárokovat ztracené trpasličí království Erebor. Bilba nečekaně osloví čaroděj Gandalf Šedý, díky kterému se ocitne ve společnosti třinácti trpaslíků v čele s legendárním bojovníkem Thorinem. Cesta do divočiny vede přes tajemné země, kde se to hemží zlobry, skřety a kouzelníky.

Ačkoliv cíl jejich výpravy – Osamělá hora, leží na Východě, musí projít nejdříve jeskynním systémem, kde Bilbo potká někoho, kdo mu navždy změní život…Gluma.

Skromný Bilbo Pytlík pak sám s Glumem na břehu podzemního jezera objeví nejen hloubku lstivosti a odvahy, která překvapí i jeho samotného, ale také získá do svého vlastnictví Glumův prsten „miláška“, který má nečekané a užitečné možnosti… Jednoduchý zlatý prsten je spojen s osudem celé Středozemě takovým způsobem, jaký Bilbo nemůže zatím ani tušit.

Režie: Peter Jackson

Hrají: Christopher Lee , Hugo Weaving , Stephen Fry , Elijah Wood , Billy Connolly , Martin Freeman , Orlando Bloom , Cate Blanchett , Andy Serkis , Lee Pace , Jed Brophy , Stephen Hunter , Peter Hambleton , Ian McKellen , James Nesbitt , Jeffrey Thomas , John Callen , Graham McTavish , Mark Hadlow , Richard Armitage , Dean O’Gorman , Aidan Turner , Ian Holm , Evangeline Lilly , Adam Brown , Conan Stevens , William Kircher , Sylvester McCoy , Ken Stott a další.

Premiera v ČR: 13. 12. 2012

 © 2011 Warner Bros. Entertainment. All rights reserved.

 


Pravidla soutěže o ceny k filmu Hobit: Neočekávaná cesta:

1. Soutěž probíhá v období od 01. 12. 2012 do 16. 12. 2012 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni tři výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Warner Bros. Pictures.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 01. 12. 2012

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací