Soutěž o tři trička a tři DVD s filmem G.I. Joe: Odveta

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Odhalte s G.I.Joe zločinný plán nepřátelské organizace Cobra.

 

 

Stýskalo se vám po soutěžích o filmové novinky na DVD? Červený koberec a společnost AQS, a.s. – divize Magic Box vás tentokrát zvou na parádně akční dobrodružství ve stylovém ohozu. Channing Tatum, Dwayne Johnson a Bruce Willis nejen potěší všechny pány a dámy, ale i ukáží, že nakopat zadky padouchům umí pořád dokonale. Pokud se chcete i vy vydat s elitním týmem G. I. Joe na nebezpečnou misi, zapojte se do naší aktuální soutěže. Tři šťastní výherci totiž získají DVD s titulem G. I. Joe: Odveta a tričko s motivem filmu.

 

Tři výherci se budou radovat z jednoho DVD G.I. Joe: Odveta a trička s motivem filmu: [singlepic id=5007 w=320 h=240 float=right]

  • Režie: Jon M. Chu
  • Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / maďarsky DD 5.1 / polsky DD 5.1
  • Titulky: české, anglické, arabské, bulharské, estonské, hebrejské, chorvatské, islandské, litevské, lotyšské, maďarské, polské, portugalské, rumunské, řecké, slovenské, slovinské, srbské
  • Obrazové formáty: 16:9 / 2,40:1
  • Bonusy: Pravá tvář zla, Jak zní ticho a komentáře režiséra Jona M. Chu a Lorenza di Bonaventury

 

Soutěžní otázka zní:

„Na jaké příčce tabulky TOP 5 se umístil film G. I. Joe: Odveta během víkendu 13. týdne tohoto roku?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 5. 8. – 11. 8. 2013. Pokud si nevíte rady, podívejte se do archívu rubriky TOP 5.

 

Soutěžní formulář:

[soutěž byla ukončena]

 

[singlepic id=4965 w=320 h=240 float=right]Oficiální synopse filmu G.I. Joe: Odveta :G.I.Joe jsou zpět! Tentokrát se je někdo snaží namočit do strašlivého zločinu, který ale nespáchali. Opět musí čelit krvelačné nepřátelské organizaci Cobra a novým nebezpečným hrozbám, které se dějí přímo pod ochrannou rukou vlády. Není jiná možnost, přichází na řadu odveta.Roadblock (Dwayne Johnson) vede svůj tým (Channing Tatum a Bruce Willis) do vojenské vřavy jak bomba časovaného dobrodružství!Režie: Jon M. Chu

Hrají: Bruce Willis, Channing Tatum, Dwayne Johnson, Faran Tahir, Ray Stevenson, Ilia Volok, Walton Goggins, Amin Joseph, Matt Gerald, Ray Park, Arnold Vosloo, Jonathan Pryce, Adrianne Palicki, RZA, Joseph Mazzello, Byung-hun Lee, Elodie Yung, D.J. Cotrona, Evlin Lake, Eddie Hargitay, Corinne Massiah, Ajay Mehta, Robert Catrini, Mike Mayhall

Premiera v ČR: 28. 3. 2013 (CinemArt)

Na DVD a Blu-ray: od 31. 7. 2013 (Magic Box)

 


Pravidla soutěže o ceny k filmu G.I. Joe: Odveta:

1. Soutěž probíhá v období od 5. 8. 2013 do 11. 8. 2013 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost AQS, a.s. – divize Magic Box.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 5. 8. 2013

 

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací