Pohádková soutěž s filmem Ledové království

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Zapojte se do soutěže o VIP vstupenky do multikina CineStar a lahve s motivem filmu.

 

Zima a zejména blížící se svátky jsou časem pohádek a zázraků. Ledové království z dílny Walt Disney Animation Studios, jež vstoupilo do našich kin 28. listopadu 2013, vypráví o dvou sestrách a rodinném tajemství. Pokud vás magicky stylizovaná pohádka zaujala, určitě vás nadchne i soutěž spojená právě s tímto námrazou ojíněným titulem. Každý ze tří vítězů získá dvě VIP vstupenky do multikina CineStar a lahev s motivem filmu, které do hry věnovala společnost FALCON a.s..

 

Každý ze tří výherních balíčků obsahuje:[singlepic id=6178 w=320 h=240 float=right]

  • – dvě VIP vstupenky do jakéhokoliv multikina CineStar v České republice
  • – lahev s motivem filmu Ledové království

 

 

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje ústřední sesterské duo v animované pohádce Ledové království?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 28. 11. do 04. 12. 2013. Pokud si nevíte rady, začtěte se do našeho preview a zvolit správnou odpověď bude hračka.

Soutěžní formulář:

[Soutěž byla ukončena]

 

[singlepic id=5984 w=320 h=240 float=right]Oficiální synopse filmu Ledové království:
Ledové království je pohádkou o milé a nebojácné Anně, která za pomoci odvážného horala Kristoffa, jeho věrného soba Svena a legračního sněhuláka Olaffa podnikne v kruté zimě výpravu za záchranou své sestry Elsy. Film byl natočen podle klasické pohádky Hanse Christiana Andersena.Režie: Chris Buck, Jennifer LeeHrají: Kristen Bell, Ciarán Hinds, Alan Tudyk, Josh Gad, Edie McClurg, Patricia Lentz, Robert Pine, Idina Menzel, Jonathan Groff, Livvy Stubenrauch, Eva Bella, Santino Fontana, Chris Williams, Maurice LaMarche, Maia Wilson, Stephen J. Anderson, Spencer Lacey Ganus

Premiera v ČR: 28. 11. 2013 (Falcon)

 


Pravidla soutěže o ceny k filmu Ledové království:

1. Soutěž probíhá v období od 28. 11. 2013 do 04. 12. 2013 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost FALCON a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 28. 11. 2013

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací