Sváteční soutěž o Velkou audioknihu pohádek

[singlepic id=62 w=120 h=120 float=left]Zaposlouchejte se do nádherných původních českých pohádek.

Vánoční čas je neodmyslitelně spojený s magickými příběhy, kde vždy zvítězí dobro nad zlem. Červený koberec se nechal touto sváteční atmosférou inspirovat a připravil pro vás ve spolupráci se serverem Audioteka.cz snovou soutěž. Jeden ze šťastných výherců získá Velkou audioknihu pohádek ve formátu MP3 z nabídky Audiotéka.cz na svou Poličku. Tento opravdu velkolepý titul je plný klasických českých pohádek od prvotřídních autorů, jako je Božena Němcová, Karel Jaromír Erben a František Hrubín. Vy i vaše děti se tak budete moci ponořit do více než osm hodin dlouhého poutavého vyprávění.

 

Velká audiokniha pohádek:[singlepic id=6332 w=320 h=240 float=right]

 • – formát: audiokniha ke stažení ve formátu MP3
 • – autor: Božena Němcová, Karel Jaromír Erben , František Hrubín
 • – interpreti: Miloš Kopecký, Josef Kemr, Karel Höger, Dana Medřická, Luděk Munzar, Jan Pivec, Martin Růžek, Josef Somr, Jan Werich, Alena Vránová, Václav Postránecký, Štěpánka Haničincová, Petr Haničinec, František Filipovský, Čestmír Řanda ml., Blanka Bohdanová, Vladimír Brabec, Radovan Lukavský, Petr Čepek, Stanislav Neumann, Jaroslav Moučka, Miroslav Masopust, Michaela Kuklová, Radoslav Brzobohatý, František Smolík, Zdeněk Štěpánek
 • – délka: 8 hod. 16 min.
 • – žánr: pohádky
 • – obsah: O slepičce a kohoutkovi, Červená Karkulka, Koblížek na cestách, Hrnečku, vař!, O perníkové chaloupce, O Smolíčkovi, Obušku, z pytle ven!, Popelka, Zvířátka a Petrovští, Švec a čert, Čertova tchyně, Čertova baba, Čert a Káča, Čertův mlýn, O chytrém uhlíři, Křesadlo, Pokořená princezna, Hloupý Honza, O třech přadlenách, Paleček, Kouzelné housličky, O vodníkovi ve mlýně, Kocour v botách, Sůl nad zlato, O princezně Jasněnce a létajícím ševci, Němý princ, Pyšná princezna, Princezna holubička, Drak dvanáctihlavý, Šípková Růženka, Princ a Večernice, O Nosáčovi, Pták Ohnivák a liška Ryška, Dlouhý, Široký a Bystrozraký, Kráska a Netvor, O Sněhurce, Tři zlaté vlasy děda Vševěda, O Zlatovlásce, Živá voda, O pavím králi

 

Soutěžní otázka zní:

Kolik minut příjemného poslechu nabízí Velká audiokniha pohádek?

Svoje odpovědi můžete zasílat prostřednictvím soutěžního formuláře od 23. 12. 2013 do 5. 1. 2014. Pokud si nevíte rady, začtěte se pozorně do informací na této stránce nebo se podívejte nastránky Audioteka.cz.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]


[singlepic id=5178 w=160 h=200 float=left]Audiotéka.cz nabízí audioknihy ke stažení do počítačů a chytrých mobilních telefonů. Je jedinou specializovanou službou svého druhu v České republice. Audiotéka vznikla v říjnu 2011 a od té doby má ve své nabídce přes 1800 titulů mluveného slova. V rámci Audiotéky si uživatel na stránkách http://audioteka.cz buduje vlastní sbírku audioknih tzv. Poličku, ke které může přistupovat jak z mobilního telefonu, tak tabletu nebo počítače.

[singlepic id=3241 w=90 h=200 float=right]Zakoupené audioknihy jsou ve formátu MP3 a uživatel si je může stahovat opakovaně, kolikrát bude chtít. Není tedy nutné myslet na zálohování. Mobilní aplikace i stažení do počítače lze bezplatně vyzkoušet prostřednictvím nabídky kapitol zdarma, které najdete u většiny audioknih.

Audiotéka.cz nabízí:

 • – 1800 audioknih ke stažení v celkové délce více než 4900 hodin mluveného slova.
 • – Možnost bez rizika vyzkoušet službu i konkrétní audioknihu díky ukázkám a kapitolám zdarma.
 • – Online platební metody a SMS platby.
 • – Poslech okamžitě po nákupu, žádné čekání.
 • – Aplikace pro mobilní telefony zdarma (iPhone, Android, Windows Phone 7).
 • – Moje Polička – zakoupené audioknihy dostupné vždy a odkudkoliv na serverech.
 • – Uživatel si buduje vlastní virtuální knihovnu, má možnost opakovaného stažení.

10 výhod audioknih podle Audioknihy.net:

 1. 1. Audioknihy šetří náš čas (jelikož se při nich můžeme oddávat nejrůznějším činnostem)
 2. 2. Audioknihy šetří naše oči (a tudíž chrání naše zdraví)
 3. 3. Audioknihy vylepšují naše vnímání, soustředění a pozornost
 4. 4. Audioknihy můžeme sdílet (můžeme je poslouchat s někým jiným zároveň)
 5. 5. Audioknihy se nám vejdou do kapsy (v mobilním telefonu v aplikaci Audiotéka)
 6. 6. Audioknihy nás vracejí do dětských let (kdy nám předčítali rodiče nebo kdy jsme si pouštěli gramofonové desky)
 7. 7. Audioknihy mohou poslouchat všichni (i nevidomí a negramotní)
 8. 8. Audioknihy můžeme poslouchat všude (v metru, v posteli, v autě, na zahradě, ve vlaku, v kuchyni či v posilovně…)
 9. 9. Audioknihy nám mohou přinést nový umělecký zážitek
 10. 10.  Audioknihy jsou jediné knihy, které se čtou samy

Přidejte se k nám na:

Výherce obdrží poukaz na stažení audioknihy zdarma ve formátu MP3 z Audiotéka.cz na svou Poličku.


Pravidla soutěže o audioknihu Velká audiokniha pohádek:

1. Soutěž probíhá v období od 23. 12. 2013 do 5. 1. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správné odpovědi na položenou otázku prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosován jeden výherce. Ten obdrží poukaz na stažení audioknihy zdarma ve formátu MP3 z nabídky Audiotéka.cz .

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude k dispozici ke stažení ve formátu MP3 ze serveru Audiotéka.cz, kterému bude předána e-mailová adresa výherce. Účastník soutěže toto bere na vědomí a akceptuje.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb, jiných osob ani cizích serverů a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou, při osobním převzetí nebo jiném způsobu doručení. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 23. 12. 2013

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací