Noc oživlých mrtvol 3D / Night of the Living Dead 3D – recenze

Rádi se v kině bojíte? Pokud ano, raději si pusťte doma původní verzi na DVD.
 
 
Noc oživlých mrtvol 3D se snaží hrát na starý poctivý béčkový horor. Několik úvodních minut se mu tato iluze daří navodit. S přibývajícím časem se ztrácí atmosféra i nějaké to sympatizování s postavami. Je běžné, že se ve filmu tohoto žánru objevují jak inteligentní postavy, tak přímo hloupé. V tomto případě se chovají „stupidně“ všichni. I hlavní „zlosyn“.

U snímku se nebojíte, nikomu nefandíte, ale zaručeně se nudíte. Několik legračních scén s lopatou film opravdu nezachrání.

Horory se v současnosti snaží zatraktivnit třetím rozměrem. Hlavně lekací scény mohou díky 3D brýlím navodit více „infarktových“ stavů. Zde tvůrci nepochopitelným způsobem všechny takové okamžiky zazdili.

„Horor“ Noc oživlých mrtvol 3D (čti 2D) přivodí infarktové stavy jedině Vaší peněžence.
 

Není nad dokonalé nasvícení scény.


 

10%

Noc oživlých mrtvol 3D / Night of the Living Dead 3D

Horory se v současnosti snaží zatraktivnit třetím rozměrem. Hlavně lekací scény mohou díky 3D brýlím navodit více "infarktových" stavů. Zde tvůrci nepochopitelným způsobem všechny takové okamžiky zazdili.

  • Hodnocení

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací