Romantická soutěž s filmem Zimní příběh

souteze_cerveny_koberec_bannerColin Farrell zaútočí na naše srdce.

Mysteriózní Zimní příběh vstoupil do našich kin příhodně den před Sv. Valentýnem. Colin Farrell nás vzal nejen na prohlídku mýtického New York City, ale i na cestu časem. Chcete-li si i vy nechat ukrást srdce a strávit čas ve společnosti skvělých herců, zapojte se do naší nejnovější hry. Při příležitosti vydání romantického filmu na DVD a Blu-ray, jsme pro vás ve spolupráci se společností AQS, a.s. – divize Magic Box připravili soutěž právě o 3 DVD se snímkem Zimní příběh.

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Zimní příběh:

  • Kamera: Caleb Deschanel
  • Hudba: Rupert Gregson-Williams, Hans Zimmer
  • Scénář: Akiva Goldsman
  • Zvukové formáty: česky DD 5.1 / anglicky DD 5.1 / maďarsky DD 5.1
  • Titulky: české, anglické pro neslyšící, arabské, hebrejské, maďarské, rumunské
  • Obrazové formáty: 16:9 / 720×576 / 2,40 :1
  • Bonusy: prožijte spolu se známými herci přerod knižní předlohy ve filmovou

soutez_zimni_pribeh_dvd_big

Soutěžní otázka zní:

Film vznikl na motivy knihy amerického spisovatele. Jak zní jeho jméno?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 23. 6. do 29. 6. 2014. Pokud si nevíte rady, podívejte se na stránku věnovanou filmu Zimní příběh.

[Soutěž ukončena]

zimni_pribehOficiální synopse filmu Zimní příběh:

V mýtickém prostředí New York City se více než jedno století odehrává příběh plný zázraků, neblahých osudů a odvěkého konfliktu dobra a zla. Hlavní role ve filmu ztvárnili Colin Farrell („Total Recall“), Jessica Brown Findlayová (televizní seriál „Panství Downton“) a držitelé Oscara Jennifer Connellyová („Čistá duše“), William Hurt („Polibek pavoučí ženy“), Eva Marie Saintová („V přístavu“) a Russell Crowe („Gladiátor“). Ve filmu „Winter’s Tale“ se představí filmoví nováčci Ripley Sobová a Mckayla Twiggsová (obě hrály na Broadway v představení „Once“). Film je režijním debutem oscarového scénáristy Akivy Goldsmana („Čistá duše“), který k filmu také napsal scénář podle uznávaného románu Marka Helprina.

Režie: Akiva Goldsman

Hrají: Russell Crowe, Colin Farrell, Jessica Brown Findlay, Will Smith, William Hurt, Jennifer Connelly

Premiera v ČR: 13. 2. 2014 (Warner Bros)

Na DVD a Blu-ray: od 18. 6. 2014 (Magic Box)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Zimní příběh:

1. Soutěž probíhá v období od 23. 6. 2014 do 29. 6. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost AQS, a.s. – divize Magic Box.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 23. 6. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací