Roztančená soutěž s filmem Let’s Dance All In

souteze_cerveny_koberec_bannerRozbalte to i vy s oblíbenou taneční sérií Let’s Dance.

Již popáté to na tanečním parketu, ulici, ve skladu, v baru, zkrátka všude roztáčí stará známá parta. Série Let’s Dance povolala do zbraně všechny osvědčené a talentované tváře a vyslala je bojovat do třpytivého Las Vegas. Splní si nadaní tanečníci svůj velký sen? Jak to všechno dopadne, se dozvíte ve snímku Let’s Dance All In, který právě teď můžete zhlédnout v kinech. Při této příležitosti vám ve spolupráci s distribuční společností Bontonfilm a.s. přinášíme soutěž o tři DVD s předposledním tanečním dobrodružstvím Let’s Dance: Revolution a luxusní balíčky kosmetiky Miss Sporty.

Každý ze tří výherců získá:

  • – DVD s filmem Let’s Dance: Revolution
  • – luxusní balíček kosmetiky Miss Sporty

soutez_lets_dance_all_in_big

Soutěžní otázka zní:

Jak zní název série Let’s Dance v originále?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 4. 9. 2014 do 10. 9. 2014. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Let’s Dance All In.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Let’s Dance All In:lets_dance_all_in_plakat

Páté pokračování filmové série Let’s Dance s osudovým podtitulem „All In“ ukáže tanec jako nikdy před tím. Ve velkém setkání se totiž do filmu vrací hvězdy ze všech předchozích dílů. Není, kam ustupovat, teď se hraje o všechno a taneční čísla ukazují naprostý vrchol. Ve středu dění je ultimátní taneční souboj v Las Vegas, který může účastníkům zásadně změnit život. Hudba otočí volume doprava, emoce budou na maximum a uspěje jen ten, kdo dá „All In“.

Režie: Trish Sie

Hrají: Izabella Miko, Adam G. Sevani, Stephen Boss, Karin Konoval, Alyson Stoner, Martín Lombard, Facundo Lombard, Ryan Guzman, Chadd Smith, Mari Koda, Christopher Scott, Phillip Chbeeb, Jay Brazeau, David Shreibman, Luis Rosado, Briana Evigan, Misha Gabriel Hamilton, Stephen Stevo Jones, Parris Goebel, Cyrus Spencer, Frank Crudele, Jenny Dailey, Elizabeth Weinstein, Leah Christ, Fiona Vroom, Laura Soltis, Allie Meixner, Marc Inniss

Premiera v ČR: 28. 8. 2014 (Bontonfilm)

Na DVD a Blu-Ray: od 28. 5. 2014

Pravidla soutěže o ceny k filmu Let’s Dance All In:

1. Soutěž probíhá v období od 4. 9. 2014 do 10. 9. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 4. 9. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací