Mysteriózní soutěž s filmem Dřív než půjdu spát

souteze_cerveny_koberec_bannerOsvěžte si paměť četbou bestselleru, který vás nenechá v klidu spát.

Již od 18. září 2014 můžete v kinech zhlédnout mysteriózní thriller Dřív než půjdu spát, natočený na motivy stejnojmenného románu S. J. Watsona. Představte si, že se ráno probudíte a nepamatujete si, kde jste, jak jste se sem dostali a ani kdo je ten neznámý cizinec vedle vás. Christine (Nicole Kidman) toto prožívá každé ráno. Může muži, který tvrdí, že je její manžel věřit? Milujete-li napětí, záhady, detektivní pátrání i nečekaná rozuzlení, nesmíte si nechat napínavý film ujít. Navíc si s námi můžete zasoutěžit o tři knižní předlohy, které do hry věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

Každý ze tří výherců získá:

  • – knižní bestseller Dřív než půjdu spát

soutez_bl_driv_nez_pujdu_spat

Soutěžní otázka zní:

Jaká distribuční společnost přinesla film Dřív než půjdu spát do českých kin?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 23. 9. 2014 do 29. 9. 2014. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Dřív než půjdu spát.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Dřív než půjdu spát:driv_nez_pujdu_spat_plakat

Když ztratíte paměť, jak poznáte, komu věřit?

Christine se každé ráno probouzí v neznámém pokoji v posteli s cizím mužem. Nejde ovšem o pravidelné úlety na jednu noc. Ten muž je totiž už řadu let jejím manželem. Šok z toho kdo je, kde je a kolik je jí let zažívá každé ráno díky papírkům nalepeným všude po bytě. Tak začíná tísnivý a napínavý thriller v produkci Ridleyho Scotta s Nicole Kidman, Colinem Firthem a Markem Strongem v hlavních rolích.

Režie: Rowan Joffe

Hrají: Nicole Kidman, Colin Firth, Mark Strong, Anne-Marie Duff, Dean-Charles Chapman

Premiera v ČR: 18. 9. 2014 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Dřív než půjdu spát:

1. Soutěž probíhá v období od 23. 9. 2014 do 29. 9. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 23. 9. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací