Julie a Julia / Julie & Julia – recenze

Meryl Streep je žena mnoha tváří.
 
 
Velice svěží a vtipná komedie o vaření. Tato věta podle mě naprosto vystihuje film Julie a Julia. Dvě ženy, dva časy a jedna společná vášeň – vaření. Jedna se této činnosti věnuje na profesionální úrovni, druhá ji má jako koníčka.

Film má spád a je vtipný od začátku do konce. Jen mě trochu zamrzel postoj jedné z žen k druhé, který zazněl k závěru filmu. Tvůrci tuto „nepříjemnost“ nemohli ovlivnit, protože se jedná o film podle skutečné události. Ale do velice optimistického díla se tento okamžik vůbec nehodil a působí v něm jako trn v oku. Ale i tak pozitivum na Vás z plátna doslova křičí. Což je možná jediné negativum, které někteří nemusí na filmu zkousnout – jeho sladkost.

Film Vás nejen rozesměje, ale i navnadí ke koupi kuchařky v nejbližším knihkupectví při cestě z kina.
 

Bon Appétit.


 

90%

Julie a Julia / Julie & Julia

Film má spád a je vtipný od začátku do konce. Jen mě trochu zamrzel postoj jedné z žen k druhé, který zazněl k závěru filmu. Tvůrci tuto "nepříjemnost" nemohli ovlivnit, protože se jedná o film podle skutečné události. Ale do velice optimistického díla se tento okamžik vůbec nehodil a působí v něm jako trn v oku. Ale i tak pozitivum na Vás z plátna doslova křičí. Což je možná jediné negativum, které někteří nemusí na filmu zkousnout - jeho sladkost.

  • Hodnocení

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací