Náhradníci / Surrogates – recenze

Barbie a Ken v celovečerním filmu.
 
 
Chcete vypadat mladší? Mít větší ňadra, štíhlejší boky, plnější rty a obličej jako porcelánová panenka? A v neposlední řadě, už nikdy nechodit do posilovny a přitom vypadat jako Arnold Schwarzenegger v době jeho největší slávy? Vaše přání jsou nám rozkazem. Vyrobíme Vám Vaše druhé já, které bude perfektní a vy se budete cítit každý den jako celebrita. Bohužel se dostaví vedlejší účinky. Budete působit jako umělohmotná panenka Barbie či její partner Ken, zatím co Vy budete tloustnout a chátrat v pohodlí Vašeho domova.

Samotný snímek působí lehce sterilně, stejně jako jeho hlavní představitelé. Ze záčátku si člověk říká – hmmmm, vypadá to, že by to mohl být i zajímavý film. Bohužel celí Náhradníci jsou jaksi neslaní a nemastní. Film sice obsahuje spoustu otázek, na které byste rádi znali odpovědi, ale bohužel se jich nedočkáte.

Velice zajímavý nápad. Jinak podaná verze budoucnosti, kde za nás jednají nebo žijí „jiní“, které my plně ovládáme. Stejně jako v Gamerovi. Gamer měl Gerarda Butlera, Náhradníci mají Bruce Willise se slušivou ofinkou. Oba dva jsou tahouni zmíněných snímků, které jinak působí značně rozpačitě.
 

„Možná se tak narodil, možná je to Maybelline.“


 

40%

Náhradníci / Surrogates

Velice zajímavý nápad. Jinak podaná verze budoucnosti, kde za nás jednají nebo žijí "jiní", které my plně ovládáme. Stejně jako v Gamerovi. Gamer měl Gerarda Butlera, Náhradníci mají Bruce Willise se slušivou ofinkou. Oba dva jsou tahouni zmíněných snímků, které jinak působí značně rozpačitě.

  • Hodnocení

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací