Soutěž o tři rozšířená vydání James Bond encyklopedie

souteze_cerveny_koberec_bannerPřipravte se na příchod nové bondovky Spectre s luxusní soutěží.

Bond, James Bond je zpět. Přesněji řečeno k nám zavítá 5. listopadu 2015 s premiérou čtyřiadvacáté bondovky Spectre. Při této příležitosti nadělilo nakladatelství Mladá fronta a. s. všem fanouškům agenta 007 dárek v podobě rozšířeného a revidovaného vydání velké obrazové encyklopedie Jamese Bonda. Pokud chcete mít informace a zajímavosti ze všech dosud promítaných filmových bondovek doma v úhledném balíčku, zapojte se do soutěže o 3 luxusní James Bond encyklopedie.

soutez_bl_james_bond_encyklopedie

Každý ze tří výherců získá nové rozšířené vydání James Bond encyklopedie:

  • Název: James Bond encyklopedie
  • Autor: John Cork a Collin Stutz
  • Jazyk: čeština
  • Datum vydání: 23. 9. 2015
  • Vazba: vázaná s přebalem
  • Rozměry: 250 x 300 mm
  • Počet stran: 352

Soutěžní otázka zní:

Kolikátou oficiální filmovou bondovkou je snímek Spectre?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 12. do 18. 10. 2015. Pokud si nevíte rady, začtěte se do článku Nový trailer Spectre představuje Jamese Bonda v akci.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Název: James Bond encyklopedieweb_James_Bond_encyklopedie

Autor: John Cork a Collin Stutz

Synopse knihy:

Nejnovější doplněné vydání s unikátními fotografiemi!
Rozšířené a revidované vydání velké obrazové encyklopedie Jamese Bonda spolehlivě nadchne všechny početné fanoušky nesmrtelného agenta 007. Díky přímé spolupráci autorů se společností Eon Productions je kniha vybavena unikátními fotografiemi ze všech bondovských filmů i ze zákulisí jejich natáčení. John Cork a Collin Stutz si všímají všech stránek Bondovy osobnosti a v abecedním přehledu nabízejí svižný, avšak současně fundovaný a skvěle ilustrovaný výklad o jeho protivnících, spojencích, technických hračičkách, vozidlech, ale samozřejmě i o neméně proslulých „Bond girls“.

 

Pravidla soutěže o James Bond encyklopedie:

1. Soutěž probíhá v období od 12. 10. 2015 do 18. 10. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovalo vydavatelství Mladá fronta a. s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 12. 10. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací