Chceš mě, chci tě / The Ugly Truth – recenze

Neboli Ošklivá pravda.
 
 
V první řadě se musím pozastavit nad překladem filmu. Já vím, že se to stává často, ale i tak. Proč?  Film i pořad v něm se jmenují – The Ugly Truth. Nepochopím, proč název pořadu přeloží správně jako Ošklivá pravda a název samotného filmu zprzní na Chceš mě, chci tě.

Chceš mě, chci tě je tuctová romantická komedie. Ale má něco, co všem ostatním chybí – náboj, energii, charismatického Gerarda Butlera a sexy Katherine Heigl. Mezi ústřední dvojicí to jiskří od začátku do konce. Z počátku to jsou blesky nenávisti, později vášně.

Pokud sama sebe řadíte do skupiny feministek, neradila bych Vám na film jít. Pokud Vám ale vtipy dělající si legraci  jak z jednoho, tak druhého pohlaví (v našem případě v 90% z žen) nevadí, potom zaručuji, že se zasmějete dosytosti. Sál v některých momentech doslova „řval“ smíchy.

Jen ten konec se hold opravdu nepovedl. Rada na závěr: Dámy, dejte si pozor na spodní prádlo darované od přítele. Můžete být mile, ale i nemile překvapena jako naše hlavní hrdinka.
 

Dvě jsou lepší než jedna.


 

75%

Chceš mě, chci tě / The Ugly Truth

Pokud sama sebe řadíte do skupiny feministek, neradila bych Vám na film jít. Pokud Vám ale vtipy dělající si legraci  jak z jednoho, tak druhého pohlaví (v našem případě v 90% z žen) nevadí, potom zaručuji, že se zasmějete dosytosti. Sál v některých momentech doslova "řval" smíchy. Jen ten konec se hold opravdu nepovedl. Rada na závěr: Dámy, dejte si pozor na spodní prádlo darované od přítele. Můžete být mile, ale i nemile překvapena jako naše hlavní hrdinka.

  • Hodnocení

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací