Drsná soutěž s filmem Poslední lovec čarodějnic

souteze_cerveny_koberec_bannerOhákněte se ve stylu Posledního lovce čarodějnic.

Do kin právě vtrhlo akční fantasy Poslední lovec čarodějnic, kde nesmrtelný Kaulder s tváří Vina Diesela posílá na věčnost či do vězení čarodějnice provozující černou magii více než 800 let. Tentokrát na něho čeká úkol, který mu jeho celoživotní práci, řekněme, tak trochu zkomplikuje. Při příležitosti uvedení snímku do českých kin vám přinášíme soutěž o 5 magických triček Poslední lovec čarodějnic. Ceny do hry věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

Každý z pěti výherců získá:

  • – originální triko s motivem filmu Poslední lovec čarodějnic

posledni_lovec_carodejnic_bl_soutez

Soutěžní otázka zní:

„Čarodějku Chloe hraje ve filmu Poslední lovec čarodějnic charismatická herečka Rose Leslie, se kterou jsme se již mohli potkat v jednom populárním seriálu. V jakém?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 26. 10. 2015 do 1. 11. 2015.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Poslední lovec čarodějnic.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Poslední lovec čarodějnic:posledni_lovec_carodejnic_plakat

Věčný život, věčný lov

Vin Diesel jako nesmrtelný a poslední lovec čarodějnic v nové akční fantasy ukáže, že čarodějnice nejsou jen pouhá pověra. Vždy tu mezi námi byly a jsou. A on je dnes posledním svého druhu, jenž je schopný je poslat na onen svět. Ve válce, kterou s nimi vede už 800 let, se představí s mohutným plnovousem ve středověkých kulisách stejně jako v současném New Yorku. Role jeho mentora z tajné organizace „Sekery a kříže“ se zhostil Michael Caine, po boku Vina Diesela pak bude stát Elijah Wood a Rose Leslie známá jako Ygritte ze seriálu Hra o trůny.

Režie: Breck Eisner

Hrají: Vin Diesel, Rose Leslie, Elijah Wood, Ólafur Darri Ólafsson, Isaach De Bankolé

Premiera v ČR: 22. 10. 2015 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Poslední lovec čarodějnic:

1. Soutěž probíhá v období od 26. 10. 2015 do 1. 11. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosováno 5 výherců. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 26. 10. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací