Česko-moravská soutěž o tři knihy podle televizního seriálu Vinaři 2

souteze_cerveny_koberec_bannerVychutnejte si Vinaře i na stránkách knihy.

Patřili jste k pravidelným divákům úspěšného televizního seriálu Vinaři 2 na televizi Prima? Scénáře z pera Petra Kolečka se chopil Jan Janula, který seriál převedl do knižní podoby. I když je to teprve pár dnů, kdy jsme mohli na televizních obrazovkách sledovat poslední díl druhé série, určitě oceníte možnost znovu se setkat s oblíbenými hrdiny a hrdinkami souboje pivo x víno. Ve spolupráci s nakladatelstvím Ikar, vám přinášíme soutěž o 3 výtisky knihy Vinaři 2, která obsahuje i tři možné konce. Pokud jste nebyli s odvysílaným závěrem spokojeni, můžete si vybrat jiný, ten, který vyhovuje právě vám.

vinari_2_bl_soutez

Každý ze tří výherců získá knihu Vinaři II:

  • Název: Vinaři II
  • Autor: Jan Janula, Petr Kolečko
  • Jazyk: čeština
  • Datum vydání: prosinec 2015
  • Vazba: pevná
  • Rozměry: 135 × 205 mm
  • Počet stran: 504

Soutěžní otázka zní:

Které dvě postavy ze seriálu Vinaři 2 pokřtily stejnojmennou knihu v Paláci knih Luxor?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 17. do 23. 12. 2015. Pokud si nevíte rady, začtěte se do článku o slavnostní akci.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Název: Vinaři II – Podle úspěšného seriálu televize Primavinari_2_kniha

Autor: Jan Janula, Petr Kolečko

Synopse knihy:

Co je větší alchymie – víno nebo pivo? V duchu zapeklité otázky se nese nové pokračování úspěšného komediálního seriálu Vinaři, které rovněž doprovází knižní vydání. Všechno začíná převelením faráře Tomici do severočeské vísky Strdín. Se stěhováním mu pomáhají jeho nejbližší přátelé: vinaři Bedřich Pavlíček a Franta Vlček, policista Patrik Tauš, provozní Hřebec zvaný Hřéba a porybný Machr. A tak se osudy Křetických navždy prolnou s osudy Strdínských.
Ve Strdíně se Moravané potkají s partičkou Čechů a z jednoho večerního setkání v místní hospodě vzejde sázka, která všechno dokonale zamotá. Nezůstane ale jen u obyčejné sázky. Nečekané nástrahy ze strany Strdínských si bohatě užije každý člen Vlčkovy party. Jak jinak může dopadnout nesmiřitelný souboj vinařů a pivařů než pořádnou šlamastykou?
Nevraživost mezi Čechy a Moravany se ale přeci jen začne postupně otupovat. Vlček, který přes všechny rozepře nakonec rozpozná ve vinaři Waldemarovi své druhé já, se rozhodne změnit k lepšímu a zkoumá různá náboženství. A ničemu nepřidá ani náhlé vzplanutí krásné a všemi obdivované hostinské Jany Hamplové pro faráře Tomicu.

Pravidla soutěže o knihy Vinaři II:

1. Soutěž probíhá v období od 17. 12. 2015 do 23. 12. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovalo nakladatelství Ikar.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 17. 12. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací