Zasněžená soutěž o 5 soundtracků k filmu Padesátka

souteze_cerveny_koberec_bannerZaposlouchejte se do soundtracku i hlášek z filmu Padesátka.

Vojtěch Kotek opět vycestoval na hory. Tentokrát nejen jako herec, ale i režisér. Zimní komedie Padesátka vstoupila do kin na Štědrý den, tedy 24. prosince 2015. Při této příležitosti vychází i originální soundtrack Padesátka, který je nejen plný písniček, ale i filmových hlášek. Zaposlouchat se můžete například i do ústřední písně Bež!. Videoklip k tomuto songu byl pokřtěn ve stylové pražské hospůdce. Pokud si chcete svátky zpestřit soutěží, zapojte se do hry o pět soundtracků k filmu Padesátka, kterou vám přinášíme ve spolupráci s distribuční společností Bontonfilm a.s..

Každý z pěti výherců získá Padesátka – Original Soundtrack:

padesatka_bl_soutez

Soutěžní otázka zní:

Co si oblékl herec a režisér Vojtěch Kotek na tiskovou konferenci k filmu Padesátka v kině Lucerna?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 25. 12. 2015 do 31. 12. 2015.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte články věnované filmu Padesátka.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Padesátka:padesatka_2015_plakat

Takovej horskej humor

Co se stane na horách, zůstane na horách, a dole ať si dělaj, co chtěj. Opravdovým kořením Krkonoš jsou místní horalé, kteří zde žijí, ať už je sezóna jakákoliv. Lyžařka s jednou nohou, rolbař, jenž na Tři krále nepije, legendární lovec žen ozdobený neplodností, barman se zálibou ve věštění. A také Pavka, nejstarší žijící člen tradiční běžkařské rodiny Bulánů. Vždyť jeho otec zlomil během padesátky hůlku a stejně doběh jedenáctej, a svého syna nechal Pavka porodit na Sněžce ve vysoké nadmořské výšce, aby se rychleji okysličoval. Jenže právě syn Jura mu dělá starosti. Místo běžkování totiž nahání úplně jiné padesátky. Je závislý na svádění zralých žen, jimž vyhání mráz z duší.

Režie: Vojtěch Kotek

Hrají: Oldřich Kaiser, Jiří Mádl, Marek Taclík, Kryštof Hádek, Tereza Voříšková, Jiří Schmitzer, Jakub Prachař, Vilma Cibulková, Vojtěch Kotek, Otmar Brancuzský, Hana Vagnerová, Tomáš Jeřábek, Jakub Štáfek, Pavla Tomicová, Matěj Ruppert, Lukáš Pavlásek, Jan Hájek, Jakub Žáček, Ondřej Pavelka, Jaromír Dulava, Alena Štréblová, Michal Zelenka

Premiera v ČR: 24. 12. 2015 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Padesátka:

1. Soutěž probíhá v období od 25. 12. 2015 do 31. 12. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosováno 5 výherců. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 25. 12. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací