Nezvratný osud 4 / The Final Destination – recenze

Sólo pro smrt.

 

 

Kdo viděl aspoň jeden z Nezvratných osudů, nedočká se žádného překvapení. Partička lidí přežije smrtelnou tragédii na základě „vidiny“ jednoho z nich. Ale smrt se nedá a pomaličku jednoho po druhém získává zpět do svých spárů. V případě čtyřky se pomalé tempo mění doslova na zběsilou jízdu. Nevstřebáte jednu smrt a už je vám servírována další. Schéma celého filmu je neměnné, víceméně se jedná o poupravenou trojku s jinou tragédií a herci.

Rozdíl od předešlých dílů tu je, ústřední postavy jsou sterilní a k srdci vám moc nepřirostou. Ale abych jen nehanila. Tvůrci si doslova vyhráli s jednotlivými „nehodami“.

Druhým kladem je efekt 3D. Tento film je jako stvořený pro tuto technologii a tvůrci si, díky Bohu, toho byli vědomi. Pokud někde narazíte na verzi 3D i 2D (myslím si, že u nás je jen 3D), rozhodně si vyberte 3D. Tyto efekty jsou na celém filmu nejlepší. Nezvratný osud v 2D verzi by si více jak 25% nezasloužil, ale za třetí rozměr přihazuji 10% navíc.

 

 

 


 
 

0%

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací