Vyhrajte komedii Školní sraz s Jackem Blackem a Jamesem Marsdenem na DVD

souteze_cerveny_koberec_banner Přijměte pozvání na Školní sraz od hollywoodských herců.

Nerd Jack Black a nejoblíbenější spolužák James Marsden se po letech opět ocitnou tváří v tvář. Nejen žánr, ale i herecké obsazení slibuje, že na tento večírek jen tak nezapomenete. Pokud si chcete komedii Školní sraz promítnout v pohodlí svého domova, zapojte se do soutěže o tři DVD s tímto titulem. Ceny do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Školní sraz:

  • Název: Školní sraz
  • Nosič: DVD
  • Celková stopáž: 91 min
  • Zvuk:   Dolby Digital 5.1 anglicky, Dolby Digital 5.1 maďarsky, Dolby Digital 5.1 (VO) polsky
  • Titulky: anglické, bulharské, české, maďarské, polské, rumunské

skolni_sraz_bl_soutez

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje nerd, kterého ve filmu Školní sraz hraje herec Jack Black?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 4. 2. 2016 do 10. 2. 2016.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Školní sraz:skolni_sraz_dvd

Hvězda filmu Škola ro(c)ku, Jack Black, předvádí svůj dosud nejlepší herecký výkon v roli Dana Landsmana, typického nerda, který dostal za úkol uspořádat maturitní sraz po dvaceti letech. Dan doufá, že by se konečně mohl zbavit nálepky outsidera, kdyby přesvědčil Olivera Lawlesse (James Marsden – X-Men), kdysi nejoblíbenějšího žáka školy, nyní herce, aby se výročního setkání zúčastnil. Proto se vydává do Los Angeles, kde se šílená noc v hollywoodském stylu stane základem nečekaného přátelství a příčinou, proč se na tenhle maturitní večírek nikdy nezapomene.

Režie:  Andrew Mogel, Jarrad Paul

Hrají: Jack Black, James Marsden, Kathryn Hahn, Mike White, Jeffrey Tambor, Kyle Bornheimer, Denise Williamson, Han Soto, Henry Zebrowski, Michelle DeVito, Dermot Mulroney

Na DVD od: 11. 11. 2015 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Školní sraz:

1. Soutěž probíhá v období od 4. 2. 2016 do 10. 2. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 4. 2. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací