Mrazivá soutěž o 3 DVD s filmem Purpurový vrch

souteze_cerveny_koberec_banner Toužíte strávit večer ve společnosti Toma Hiddlestona a Purpurového vrchu?

Režisér Guillermo del Toro již nejednou dokázal, že jeho fantasie je bezbřehá. Ve svých filmech umně mixuje hororovou atmosféru s úžasnou vizuální podívanou. Jeho nezaměnitelný rukopis se otiskl i do jeho posledního díla, fantasy hororu Purpurový vrch. Tentokrát nás zavede do chátrajícího viktoriánského sídla na vrcholu krvavě zbarveného kopce, kde Mia Wasikowska, Jessica Chastain a Tom Hiddleston čelí nástrahám spletitého osudu. Při příležitosti uvedení tajemného snímku Purpurový vrch na DVD, vám ve spolupráci s distribuční společností Bontonfilm a.s. přinášíme mrazivou soutěž o 3 nosiče s tímto titulem.

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Purpurový vrch:

  • Název: Purpurový vrch
  • Nosič: DVD
  • Celková stopáž: 114 min
  • Zvuk: Dolby Digital 5.1 česky, Dolby Digital 5.1 anglicky, Dolby Digital 5.1 maďarsky, Dolby Digital 5.1 (VO) polsky, Dolby Digital 5.1 rusky
  • Titulky: anglické pro nesly., bulharské, české, estonské, hebrejské, chorvatské, litevské, lotyšské, maďarské, polské, rumunské, ruské, řecké, slovinské, ukrajinské

purpurovy_vrch_bl_soutez_dvd

Soutěžní otázka zní:

Co je podle režiséra snímku Purpurový vrch (Guillermo del Toro) nejděsivější?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 23. 2. 2016 do 29. 2. 2016.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku s filmem Purpurový vrch.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Purpurový vrch:purpurovy_vrch_DVD_3D

Na Purpurovém vrchu stojí dům, kterému je lepší se vyhnout. Nezvané návštěvníky odrazuje zlověstnou krvavou barvou okolní půdy a děsivými tajemstvími, jež prosakují z jeho bortících se zdí. Otázkou je, co se stane s návštěvníky, které jeho majitelé pozvou. Geniální režisér Guillermo del Toro, který dokáže všechny vaše noční můry naservírovat v krásném filmovém balení, natočil další snímek, u kterého se budete zároveň bát a žasnout nad krásou a dokonalostí každé scény. Edith Cushingová (Mia Wasikowska) je na svou dobu velmi emancipovaná dívka s literárním talentem a nepěkným traumatem z dětství, s nímž se vypořádává právě psaním. Záhadnému cizinci, siru Thomasi Sharpeovi (Tom Hiddleston), se její texty líbí, jí se pro změnu zamlouvá on. Dokonce tak, že po tragické otcově smrti brzy odloží smutek a provdá se za něj. Díky sňatku se stane spolumajitelkou panství Purpurový vrch, jemuž vévodí majestátní, leč chátrající viktoriánský dům, jehož děravou střechou padá do vstupní haly déšť, sníh a listí. V jeho ponurých stěnách se Edith rozhodně necítí jako doma. Přispívá k tomu odměřenost její švagrové Lucille (Jessica Chastain) a spousta děsivých vizí, jež ji provázejí od chvíle, kdy prvně překročila práh. Edith je sice k smrti vyděšená, zároveň ji ale zvědavost nutí odhalovat tajemství, které se dům snaží pohřbít. Že jí při téhle pátrací akci půjde neustále o život, asi není potřeba dodávat. „Až diváci rozhodnou, jestli se nám práce podařila. Pokud ano, budete se během filmu nepřetržitě bát, a to nejenom duchů. Pamatujte si, že nejděsivější bývají živí lidé,“ mnohoznačně komentuje svůj film režisér del Toro.

Režie: Guillermo del Toro

Hrají: Mia Wasikowska, Jessica Chastain, Tom Hiddleston, Charlie Hunnam, Jim Beaver

Premiéra v ČR: 15. 10. 2015 (CinemArt)

Na DVD od: 17. 2. 2016 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Purpurový vrch:

1. Soutěž probíhá v období od 23. 2. 2016 do 29. 2. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 23. 2. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací