Dobrodružná soutěž s pohádkou Řachanda o tři hravé balíčky

souteze_cerveny_koberec_banner Vyhrajte pohádkové hračky s motivem filmu Řachanda.

Liliové království, Růžové království či Černý les, to jsou tři magická místa, kde se odehrává děj nové české pohádky Řachanda, kterou nás provedou kamarádi Matěj (Aleš Bílík) a Kuba (Vladimír Polívka), rozmazlená princezna Markétka (Denisa Pfauserová) a mnoho pozoruhodných bytostí, jako jsou puci, dryády, hejkal či gnóm. Pro všechny milovníky pohádkových dobrodružství jsme připravili soutěž o tři lákavé balíčky plné tematického hraní přímo od Řachandy. Ceny do soutěže věnovala společnost APFEL Production.

Každý ze tří výherců získá pohádkový balíček od Řachandy, který obsahuje:

  • – knížku Řachanda
  • – pexeso Řachanda
  • – omalovánky Řachanda
  • – samolepky Řachanda

rachanda_bl_soutez_balicky

Soutěžní otázka zní:

Vladimír Polívka v pohádce Řachanda jako Kuba nosil nefalšované brnění. Kolik kilogramů toto brnění vážilo?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 6. 3. 2016 do 12. 3. 2016. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte rozhovor s Vladimírem Polívkou.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Řachanda:rachanda_2016_plakat

Co dáváš, to se ti vrátí

Pohádka o jedné rozmazlené princezně (Denisa Pfauserová) a dvou kamarádech (Vladimír Polívka, Aleš Bílík), kteří se neživí vždycky úplně poctivě. Když se tahle trojice ocitne shodou okolností v kouzelném Černém lese, kde žijí podivné lesní bytosti, kterým vládne Paní lesa (Vilma Cibulková), naučí se od nich to, co je nedokázali naučit lidé. Že tak, jak se chováme k ostatním, tak se chovají oni k nám. Neboli že co dáváš, to se ti vrátí.

Režie: Marta Ferencová

Hrají: Bolek Polívka, Vladimír Polívka, Vilma Cibulková, Oldřich Kaiser, Jan Hrušínský, David Novotný, Petr Čtvrtníček, Jaromír Nosek, Martin Pechlát, Aleš Bílík, Denisa Pfauserová, Martina Bezoušková, Ester Kočičková, Anna Stropnická, Šárka Vaculíková, Michaela Zemánková

V kinech od: 25. 2. 2016 (CinemArt)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Řachanda:

1. Soutěž probíhá v období od 6. 3. 2016 do 12. 3. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost APFEL Production.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 6. 3. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací