Zataženo, občas trakaře / Cloudy with a Chance of Meatballs – recenze

Mohu nabídnout dnešní menu?
 
 
Další ukázka zprzněného překladu. Cloudy with a Chance of Meatballs neboli Zataženo, s možností masových koulí daleko více vystihuje téma filmu. Hlavním motivem je zde jídlo. Masové kuličky se ve filmu opravdu vyskytují na rozdíl od trakařů, které opravdu z nebe nepadají.

Celý film je velice barvitý a nápaditý. Pokud se nezačnete šťourat ve fyzikálních a jiných zákonech, budete se velice dobře bavit. No řekněte, kdo z vás by si nechtěl zajezdit na sáňkách po hoře zmrzliny? Nemine vás ani velké množství bláznivých vtípků. Výraz „bláznivý“ tento film naprosto vystihuje.

Pokud si chcete užít perfektně „ulítlé“ oddechové zábavy, neváhejte a jděte do kina. Většina z vás jistě ví, že film se promítá ve dvou verzích; 2D a 3D. 3D technologie Zataženo, občas trakaře oživuje, ale že by ho posouvala o stupínek výš, se říci nedá. Lze se podle mě bez ní obejít a příplatek za lístek bych raději využila u jiného snímku.
 

Najdi pět rozdílů.


 

Burger + burger + burger = Triple​ Burger!


 

Ty palačinky bych prosila s sebou.


 

70%

Zataženo, občas trakaře / Cloudy with a Chance of Meatballs

Pokud si chcete užít perfektně "ulítlé" oddechové zábavy, neváhejte a jděte do kina. Většina z vás jistě ví, že film se promítá ve dvou verzích; 2D a 3D. 3D technologie Zataženo, občas trakaře oživuje, ale že by ho posouvala o stupínek výš, se říci nedá. Lze se podle mě bez ní obejít a příplatek za lístek bych raději využila u jiného snímku.

  • Hodnocení

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací