Soutěž o exkluzivní DVD Padesátka s podpisem Kotka, Prachaře a Taclíka

souteze_cerveny_koberec_banner

Obohaťte svoji domácí filmotéku o jedinečné DVD s originálními podpisy.

Sluníčko se stále více hlásí o slovo a rtuť na teploměrech se šplhá stále výše. Než odstartuje nefalšovaná letní sezóna, zavzpomínejte si na zimu, sníh a lyžování s úspěšnou českou komedií Padesátka. Herec Vojta Kotek se vrátil do Špindlerova Mlýna, chopil se režisérské taktovky, svolal partu skvělých herců a vznikl film, který o Vánocích kraloval českým kinům. Nyní je Padesátka k dostání i na DVD a Blu-ray discích. Při příležitosti křtu DVD v pražském Bontonland Music Megastore vám přinášíme soutěž o DVD s filmem Padesátka, které vlastnoručně podepsal herec a režisér Vojta Kotek a herci Jakub Prachař a Marek Taclík. Cenu do hry věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

Jeden šťastný výherce získá DVD s filmem Padesátka a originálními podpisy Vojty Kotka, Jakuba Prachaře a Marka Taclíka:     

  • Název: Padesátka
  • Nosič: DVD
  • Celková stopáž: 97 min

padesatka_bl_soutez_dvd

Soutěžní otázka zní:

Kdo pokřtil DVD s filmem Padesátka v Bontonland Music Megastore na Václavském náměstí?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 6. 5. 2016 do 12. 5. 2016.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte články věnované filmu Padesátka.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Padesátka:Padesatka_BD_DVD

Co se stane na horách, zůstane na horách, a dole ať si dělaj, co chtěj. Opravdovým kořením Krkonoš jsou místní horalé, kteří zde žijí, ať už je sezóna jakákoliv. Lyžařka s jednou nohou, rolbař, jenž na Tři krále nepije, legendární lovec žen ozdobený neplodností, barman se zálibou ve věštění. A také Pavka, nejstarší žijící člen tradiční běžkařské rodiny Bulánů. Vždyť jeho otec zlomil během padesátky hůlku a stejně doběh jedenáctej, a svého syna nechal Pavka porodit na Sněžce ve vysoké nadmořské výšce, aby se rychleji okysličoval. Jenže právě syn Jura mu dělá starosti. Místo běžkování totiž nahání úplně jiné padesátky. Je závislý na svádění zralých žen, jimž vyhání mráz z duší.

Na závod, který Jura asi znovu nedokončí, přijíždí se svou matkou Jan Hilský a vedle skvělého času má i jeden osobní cíl. Za jeho splněním se vydává „nahoru“ – do zasněženého světa horských chat. Spustí tam lavinu událostí a vzpomínek a v neposlední řadě se naučí, jak se proflusává mlha.

Režie:  Vojtěch Kotek

Hrají: Ondřej Pavelka, Marek Taclík, Jakub Prachař, Jiří Mádl, Vojtěch Kotek, Vilma Cibulková, Tereza Voříšková, Oldřich Kaiser

Premiéra v ČR: 24. 12. 2015 (Bontonfilm)

Na DVD a Blu-ray od: 27. 4. 2016 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Padesátka:

1. Soutěž probíhá v období od 6. 5. 2016 do 12. 5. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosován 1 výherce. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 6. 5. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací