Soutěž s filmem Osm hrozných o 3 DVD a 3 stylová trika

souteze_cerveny_koberec_banner Vybavte se na domácí projekci westernu Osm hrozných.

Na DVD a Blu-ray nosičích právě vychází westernové drama Osm hrozných plné výborných herců a s prvotřídním hudebním doprovodem. Za hudbu si Osm hrozných odneslo ocenění Oscar, Zlatý globus i BAFTA. Sněhová bouře donutí nesourodou skupinku osmi pocestných uchýlit se do horské dřevěné chaty. Vzhledem k tomu, že na režisérské křeslo usedl Quentin Tarantino, společně strávené chvíle se nebudou odehrávat v idylce před plápolajícím krbem a šálkem horké čokolády v ruce. Pokud si chcete snímek vychutnat v pohodlí domova stylově, zapojte se do soutěže o 3 DVD Osm hrozných a tři trika s motivem filmu. Ceny do hry věnovala společnost AQS, a.s. – divize Magic Box.

 

Každý ze tří výherců získá DVD Osm hrozných a triko s motivem filmu:

  • Název: Osm hrozných
  • Nosič: DVD
  • Celková stopáž: 161 min
  • Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, Dolby Digital 5.1 česky
  • Titulky: české

osm_hroznych_bl_soutez

Soutěžní otázka zní:

Který herec v dramatu Osm hrozných ztvárnil majora Marquise Warrena?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 12. 5. 2016 do 18. 5. 2016.

 

Pokud si nevíte s otázkou rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Osm hrozných.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Osm hrozných:osm_hroznych_dvd_2D

Několik let po občanské válce se zasněženými kopci Wyomingu řítí dostavník. Veze se v něm John Ruth (Kurt Russell), lovec lidí, známý také jako „Kat“, a Daisy Domergueová (Jennifer Jason Leigh). Jeho čeká odměna, vypsaná na její hlavu, ji soud a oprátka. Po cestě potkají dva muže – majora Marquise Warrena (Samuel L. Jackson), bývalého vojáka, ze kterého se také stal obávaný lovec lidí a Chrise Mannixe (Walton Goggins), jižanského odpadlíka, který o sobě tvrdí, že je novým šerifem ve městě, kam mají všichni namířeno. Když jim silná vichřice zabrání pokračovat v cestě, rozhodnou se hledat útočiště v dřevěnici u Minnie, která je oblíbenou zastávkou dostavníků. Ve dveřích je však nevítá majitelka, ale několik cizinců, kteří se rozhodně netváří přívětivě. Nad horským průsmykem zuří sněhová bouře a osm pocestných začíná tušit, že se do města asi nedostanou…

Režie: Quentin Tarantino

Hrají: Samuel L. Jackson, Channing Tatum, Tim Roth, Zoë Bell, Demián Bichir, Walton Goggins, Dana Gourrier, Kurt Russell, Jennifer Jason Leigh, Michael Madsen, Bruce Dern, Craig Stark, James Parks, Lee Horsley, Gene Jones, Keith Jefferson, Belinda Owino

Premiera v ČR: 31. 12. 2015 (Forum Film)

Na DVD a Blu-ray od: 11. 5. 2016 (Magic Box)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Osm hrozných:

1. Soutěž probíhá v období od 12. 5. 2016 do 18. 5. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost AQS, a.s. – divize Magic Box.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 12. 5. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací