Deset „nej“ Filmů roku 2011

 

Nominace Filmových cen Červeného koberceFilm roku.

 

 

Poslední kategorií, ve které budete moci hlasovat, je Film roku. Opět jsme pro vás vybrali 10 „nej“ filmů, které jste mohli vidět v našich kinech v roce 2011. V našem výčtu naleznete pestrou nabídku snímků, které nenechali filmové obecenstvo chladné. Udělte cenu Červeného koberce vašemu favoritovi a vyhrajte filmovou cenu.

 

Pro rok 2011 bylo nominováno na cenu Červeného koberce v kategorii Film roku těchto deset adeptů:

 

Černá labuť

NEJladnější mysteriózní drama. Černá labuť detailně a s grácií ukazuje, že balet není jen něžný tanec. Pot, krev, intriky a tvrdý boj nejen s okolím, ale hlavně sama se sebou. Po zhlédnutí Černé labutě pekelně mrazí v zádech.

 

Harry Potter a relikvie smrti – 2.část

NEJkouzelnější dobrodružství jedné generace. Celých deset let jsme stárly po boku Harryho Pottera a jeho přátel. Závěrečná bitva mezi dobrem a zlem nám nabídla kvalitní rozloučení s touto již kultovní sérií.


Medvídek Pú

NEJmedovější 2D animovaná pohádka. Malebná zákoutí Stokorcového lesa okouzlila malé i velké. Humorné vyprávění o dobrodružství Medvídka Pú, Oslíka Ijáčka, Sovy, Prasátka, Králíčka a Tygra vás zahřeje u srdce a navrátí do báječných dětských let.

 

 

Mission: Impossibile – Ghost Protocol

NEJnáročnější mise roku. Tom Cruise v kůži Ethana Hunta plní již čtvrtou Mission: Impossibile. Skáče po nejvyšší budově světa, prožene se Prahou, Moskvou a opět nám dokáže, že na to stále má.

 

Na vlásku

NEJroztomilejší animovaný muzikál jste mohli v našich kinech zhlédnout začátkem roku. Na vlásku studia Disney mile překvapilo mnoho spokojených diváků. Tato podívaná pro malé i velké vznikla na motivy pohádky bratří Grimmů a příjemně pobavila všechny, kdo si na ni zašel podívat do kina.

 

Super 8

NEJdobrodružnější amatérský film natočila parta děti J.J. Abramse pod dohledem S. Spielberga. Aneb má-li v tom prsty Steve, počítejte s kvalitní podívanou.

 

Tintinova dobrodružství

 NEJmysterióznější animák Stevena Spielberga. Tintin, pes Filuta, kapitán Haddock, Tkadlec a Kadlec s hlasy známých osobností jako jsou Jamie Bell, Daniel Craig, Andy Serkis, Simon Pegg a Nick Frost. To vše a ještě mnohem více v sobě skrývá film Tintinova dobrodružství.

 

Twilight sága: Rozbřesk – 1. část

NEJkontroverznější filmová sága. Twilight sága dokáže někomu zvednout žluč a jinému zvýšit tep. Rozbřesk 1. část není výjimkou. Rozhodně si nemůže stěžovat na nezájem a malou návštěvnost kina.

 

 

Varieté

NEJstylovější kabaretní vystoupení posledních let. Krásné kostýmy, melodická hudba, smyslné tanečnice a dokonale postavená čísla. To vše vám nabízí  Burlesque a jeho ústřední hvězdy Christina Aguilera a Cher.

 

Zrození Planety opic

NEJjednoznačnější letošní film, ve kterém je už dopředu jasné, jak se bude vyvíjet celý děj. Zrození planety opic nám ukázalo povedené digitální efekty, Jamese Franca ale i precizní filmové zpracování.

 

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací