Soutěž o 3 DVD s animovaným dobrodružstvím Barbie: Tajná agentka

souteze_cerveny_koberec_banner

Vydejte se na tajnou misi s Barbie, Teresou a Renee.

Legendární panenku Barbie jsme již mohli obdivovat v mnoha rolích. Tentokrát nejen ji, ale i její kamarádky Teresu a Renee čeká dobrodružství plné adrenalinu, moderních vychytávek a nespočtu kostýmů. Animovaný film Barbie: Tajná agentka je ideální volbou pro zpestření prázdninového lenošení. Při příležitosti uvedení animáku na DVD vám přinášíme ve spolupráci s distribuční společností Bontonfilm a.s. soutěž právě o tři tyto tituly. Takže, klávesnice a důvtip připravit, hra může začít

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Barbie: Tajná agentka:

  • Název: Barbie: Tajná agentka
  • Nosič: DVD
  • Bonusy DVD: • Videoklip “Strength in Numbers” • Nepovedené záběry

soutez_barbie_tajna_agentka_blikacka

Soutěžní otázka zní:

Než se Barbie, Teresa a Renne staly tajnými agentkami, vynikali v jedné sportovní aktivitě. Jaké?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 10. 8. 2016 do 16. 8. 2016.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte článek s DVD a Blu-ray Bontonfilm novinkami.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Barbie: Tajná agentka:Barbie_Tajna agentka_DVD_3D

Nejoblíbenější kamarádka mnoha generací holčiček se vrací na filmové plátno. Řeč je o panence Barbie. Přestože loni oslavila pětapadesátiny, stále se může chlubit dokonalými křivkami. Díky nim si už zahrála třeba Popelku, Malou mořskou vílu nebo zakletou Odettu z Labutího jezera. Všechny tyto její role ocenily milióny dětí, které jí teď určitě budou držet palce také jako tajné agentce, která dostane za úkol polapit nepolapitelnou zlodějku diamantů.

Na začátku příběhu filmu Barbie: Tajná agentka zastihneme naši hrdinku Barbie společně s kamarádkami Terezou a Renée na gymnastickém tréninku. Všechny tři dívky jsou tak šikovné, že jejich schopnosti upoutají pozornost tajné agentury, která po celém světě honí ty největší zločince. V jejím hledáčku se právě objevila rafinovaná zlodějka šperků, která svou hbitostí a mrštností překonává i ty nejnepřekonatelnější překážky. Nasadit proti ní tři gymnastky sice vypadá jako šílený a zoufalý nápad, ale, jak dobře víme, odvážnému štěstí přeje.

Nový život ve světě špionáže si náramně užívají i Barbie s Terezou a Renée, protože díky tomu mohou zkoušet neuvěřitelné množství nejrůznějších převleků, používat nejmodernější technické vychytávky a trávit čas ve společnosti roztomilých robotích mazlíčků. V první řadě ale budou muset pracovat, tedy honit a polapit mazanou zlodějku, a díky tomu zjistí, že ve zdánlivě křehkých holkách může dřímat pořádná hromada talentu.

Režie: Conrad Helten

Hrají (hlasy): Brittney Irvin, Jonathan Holmes, Kathleen Barr, Alyssya Swales, Jenny Pellicer, Erica Lindbeck

Premiéra v ČR: 24. 3. 2016 (CinemArt)

Na DVD: od 20. 7. 2016 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Barbie: Tajná agentka:

1. Soutěž probíhá v období od 10. 8. 2016 do 16. 8. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 10. 8. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací