Soutěž o detektivku Sova z pera finského spisovatele Samuela Bjørka

souteze_cerveny_koberec_banner

Tři výherci stráví se Sovou večery plné napětí.

 

Podzimní větřík přivál do českých knihkupectví druhý detektivní případ od autora bestselleru V lese visí anděl. Finský spisovatel Samuel Bjørk nás tentokrát nechá po boku detektiva Holgera Muncha odhalovat případ Sova, a to doslova stránku po stránce. Úspěšný autor dokonce přijel do Prahy, aby se zde osobně setkal s českými fanoušky. Při příležitosti vydání knihy Sova vám ve spolupráci s nakladatelstvím Plus přinášíme soutěž o 3 napínavé detektivky Sova.

Každý ze tří výherců získá knihu Sova:

  • Název: Sova
  • Autor: Samuel Bjork
  • Žánr: světová beletrie, detektivka
  • Počet stran: 400
  • Vazba: vázaná s laminovaným potahem a přebalem
  • Jazyk: český jazyk

sova_kniha_bl_soutez

Soutěžní otázka zní:

„Spisovatel Samuel Bjørk během své návštěvy v Praze prozradil, kolik má již napsáno stran třetího dílu knižní série s detektivem Holgerem Munchem. Jaké číslo to bylo?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 12. 10. 2016 do 18. 10. 2016.

 

Pokud si nevíte rady, začtěte se do článku Samuel Bjørk přijel do Prahy předčítat a pokřtít knihu Sova.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Anotace knihy Sova:kniha_sova

V lese kousek od Osla je v podivném hnízdě ze sovího peří nalezeno tělo sedmnáctileté dívky, jež se před tím ztratila z domova pro problémovou mládež. Případem se začne zabývat zkušený detektiv Holger Munch se svým týmem. Vyšetřování pro nedostatek stop začíná váznout na mrtvém bodě, ale pak IT odborníkovi z oddělení vražd záhadný hacker pošle nahrávku, jež odhalí znepokojivé podrobnosti o osudu zabité dívky; ve filmu se na okraji mihne silueta vraha převlečeného za sovu, nočního dravce symbolizujícího smrt… A pátrání se roztočí na plné obrátky.

Sova opět přináší promyšlenou, napínavou zápletku a proniká hluboko pod povrch lidské mysli stejně jako první Bjorkův román V lese visí anděl. Zároveň se v ní noříme hlouběji do soukromí detektivů Holgera Muncha a Mii Krügerové, které si díky veleúspěšnému prvnímu dílu řady již oblíbili čtenáři v řadě zemí. Spolu s tím, jak se snaží co nejrychleji rozlousknout zapeklitý případ a zastavit brutálního vraha, se oba vyšetřovatelé musí porovnat i s řadou výzev, které před ně staví jejich osobní životy.

Autor: Samuel Bjork

Žánr: světová beletrie, detektivka

Počet stran: 400

Vazba: vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Datum vydání: 12. září 2016

Nakladatelství: Plus

Pravidla soutěže o ceny o knihu Sova:

1. Soutěž probíhá v období od 12. 10. 2016 do 18. 10. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovalo nakladatelství Plus.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 12. 10. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací