Soutěž o tři tematické balíčky k seriálu Městečko South Park s plyšovým animovaným hrdinou

souteze_cerveny_koberec_bannerPobavte se a pochutnejte si s Cartmanem, Kylem, Stanem a Kennym.

„Zabili Kennyho, parchanti“, tuto, dnes již legendární, seriálovou hlášku zná snad každý. Nesmrtelný seriál Městečko South Park se i po letech těší velké divácké přízni, a to jsme první díl mohli zhlédnout již roku 1997. V současnosti v Americe běží již 20. série, která se nebojí s humorem a nadsázkou komentovat aktuální politické i společenské dění. Ale ani my, čeští diváci nejsme o nejnovější díly ochuzeni. Od 20. září 2016 můžeme každé úterý ve 22:30 na kanále Prima Comedy Central sledovat nové epizody s českých dabingem. Při příležitosti uvedení 20. série Městečko South Park, jsme pro vás ve spolupráci s Prima Comedy Central, připravili soutěž o tři tematické seriálové balíčky.

Každý ze tří výherců získá tematický balíček k seriálu Městečko South Park:

  • – plyšový hrdina ze seriálu Městečko South Park
  • – spousta dobrot

soutez_bl_mestecko_south_park_balicek

Soutěžní otázka zní:

„Kteří dva pánové vytvořili seriál South Park pro televizní stanici Comedy Central?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 13. 12. 2016 do 19. 12. 2016.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte informace o seriálu v tomto článku.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

O pořadu Městečko South Park:south_park_banner

South Park je americký animovaný seriál vytvořený Treyem Parkerem a Mattem Stonem pro televizní stanici Comedy Central. Seriál pro dospělé se proslavil svým drsným jazykem a neskutečným humorem, který se dotýká širokého spektra témat. Příběhy se točí kolem čtyř chlapců, Stana Marshe, Kylea Broflovského, Erica Cartmana a Kennyho McCormicka, a jejich bizarních dobrodružství ve smyšleném coloradském městě a jeho okolí.

20. série South Parku v českém znění:

Legendární South Park je tady s jubilejní 20. sérií. Tento animovaný sitcom se poprvé objevil v roce 1997 a se svou téměř dvacetiletou historií je druhým nejdéle vysílaným kresleným pořadem na televizních obrazovkách. Za tu dobu prodělal řadu změn, nicméně to hlavní zůstává. South Park je stále nekorektní pohádka po dospělé, která si často nevidí do pusy.

Po úctyhodných 267 dílech rozdělených do devatenácti řad přichází epizoda s pořadovým číslem 268, která odstartovala dlouho očekávanou 20. sérii. A čeští fanoušci přidrzlého humoru rozhodně nejsou o tuto zkušenost ochuzeni. Prima Comedy Central totiž přináší svým divákům každý nový díl v českém znění v rekordně krátkém čase po americké premiéře. Na nové vtípky Cartmana, Kyla, Stana a Kennyho se tak můžeme těšit vždy v úterý od 22:30.

Na co ještě se můžeme ve 20. sérii těšit? To ví zatím jen tvůrci Trey Parker a Matt Stone a možná ani oni ne. Seriál je totiž vytvářen postupně s týdenní frekvencí, což dává autorům možnost komentovat skutečně jen ta nejaktuálnější témata. Seriál zároveň získává nezaměnitelný prvek překvapení pro diváky. Oba autoři zatím pouze potvrdili, že 20. řada bude pokračovat v nastoleném trendu z předchozích dvou řad. Individuální příběhy v jednotlivých dílech tak opět nahradí provázaný děj odrážející politické i společenské události.

Pravidla soutěže o ceny k seriálu Městečko South Park:

1. Soutěž probíhá v období od 13. 12. 2016 do 19. 12. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala Prima Comedy Central .

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. O předání cen výherci se postará Prima Comedy Central. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 6. 12. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací