Chutná soutěž o tři Kuchařky ze Svatojánu zdraví z kuchyně

souteze_cerveny_koberec_banner

Uvařte si chutné vegetariánské a veganské pokrmy.

Svět je plný chutí i vůní. Pokud chcete svoje domácí vaření rozšířit o nové a originální pokrmy, určitě se začtěte do Kuchařky ze Svatojánu zdraví z kuchyně, která bezesporu nadchne nejen všechny vegetariány a vegany. Foodblogerka Eva Francová na 360 stránkách představuje desítky receptů z řad polévek, moučníku, hlavních chodů, pomazánek, salátů i svátečních tabulí. Pokud si chcete do své knihovny zařadit třetí pokračování ze série úspěšných kuchařek, zapojte se do naší nejnovější soutěže, kterou vám přinášíme ve spolupráci se společností Albatros Media a.s..

Každý ze tří výherců získá knihu Kuchařka ze Svatojánu zdraví z kuchyně:

  • Název: Kuchařka ze Svatojánu zdraví z kuchyně
  • Žánr: moderní kuchařky
  • Vazba: vázaná s laminovaným potahem
  • Jazyk: český jazyk

soutez_bl_kucharka_ze_svatojanu

Soutěžní otázka zní:

„Kde se konal slavnostní křest knihy Kuchařka ze Svatojánu zdraví z kuchyně?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 16. 12. 2016 do 22. 12. 2016.

 

Pokud si nevíte rady, začtěte se do článku ze slavnostního křtu knihy.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Anotace knihy Kuchařka ze Svatojánu zdraví z kuchyně:kucharka_ze_svatojanu_zdravi_z_kuchyne

Nová dávka zdravých receptů pro všechny milovníky dobrého jídla

Říká se, že ne každou nemoc je možné vyléčit jídlem, ale žádná nemoc se beze změny stravy vyléčit nedá. Pokud připustíme, že veškerý hmotný i nehmotný svět je pouze různá forma energie, musíme zákonitě dojít k tomu, že energií je i to, co sníme a vypijeme. Je moc dobře, že začínáme přemýšlet o našem jídle i v tomto kontextu.

Naše vlastní zdraví by ale mělo být jen jedním z hledisek, skrze které posuzujeme naši potravu. Měli bychom si uvědomit, co naše nenasytnost způsobuje nejen nám samým, ale i okolnímu světu jako celku.

Všichni jsme na jedné lodi a ta loď se jmenuje Země.

Autor: Eva Francová

Počet stran: 360

Vazba: vázaná s laminovaným potahem

Datum vydání: 12. září 2016

Pravidla soutěže o ceny k filmu Kuchařka ze Svatojánu zdraví z kuchyně:

1. Soutěž probíhá v období od 16. 12. 2016 do 22. 12. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost Albatros Media a.s.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 16. 12. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací