Kouzelná soutěž o 3 knihy Fantastická zvířata a kde je najít – původní scénář

souteze_cerveny_koberec_banner

Obohaťte svoji knihovnu o magické dobrodružství Mloka Scamandera.

Koncem loňského roku se v kinech udála velká sláva, po letech jsme se opět vrátili do magického světa Harryho Pottera. Tentokrát nás příběhem neprovázel čaroděj s jizvou na čele, ale odborník na kouzelné tvory Mlok Scamander. Tento popleta v akčním fantasy Fantastická zvířata a kde je najít přivezl do New Yorku kufřík plný tajemných tvorů, který se mu ke smůle tamních obyvatel ztratil. Díky J.K. Rowlingové můžeme kouzelné dobrodružství prožít znovu, a to na stránkách knihy Fantastická zvířata a kde je najít – původní scénář, kterou na pulty knihkupectví přináší nakladatelství ALBATROS. Ve spolupráci se společností Albatros Media a.s., vám přinášíme soutěž právě o tři knihy Fantastická zvířata a kde je najít – původní scénář.

Každý ze tří výherců získá knihu Fantastická zvířata a kde je najít – původní scénář:

  • Název: Fantastická zvířata a kde je najít – původní scénář
  • Žánr: fantasy pro děti, dobrodružství
  • Vazba: vázaná s pap. potahem s lam. přebalem
  • Jazyk: český jazyk

Soutěžní otázka zní:

„Kdo režíroval fantasy dobrodružství Fantastická zvířata a kde je najít?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 17. 3. 2017 do 23. 3. 2017.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Fantastická zvířata a kde je najít.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Anotace knihy Fantastická zvířata a kde je najít – původní scénář:

J.K. Rowlingová vás zve do nové éry kouzelnického světa

Jsme v New Yorku a píše se rok 1926…

Místo a čas, kde činy hrstky lidí… a zvířat… utvářejí osudy mnoha dalších. Odborník na kouzelné tvory Mlok Scamander právě dorazil do města a chce se zdržet jen krátce. Jenže když se mu ztratí jeho kouzelný kufřík a několik fantastických zvířat se rozprchne po městě, na potíže je zaděláno…

Podle původní bradavické učebnice od Mloka Scamandera napsala J.K. Rowlingová scénář filmu Fantastická zvířata a kde je najít. Autorka milovaných a celosvětově úspěšných knih o Harrym Potterovi se zde představuje poprvé jako scenáristka. Příznivce její bezedné představivosti na každičké stránce potěší charakteristický humor, neuvěřitelně propracovaný kouzelnický svět a hluboké porozumění lidem všeho druhu (ať už nosí hůlku, nebo ne).

Čeká vás vskutku velkolepé dobrodružné vyprávění, které vám vezme dech.

Autor: J. K. Rowlingová

Žánr: fantasy pro děti, dobrodružství

Nakladatelstvi: ALBATROS

Doporučeno od: 9 let

Počet stran: 288 stran

Formát: vázaná s pap. potahem s lam. přebalem

Datum vydání: 13. 3. 2017

 

Pravidla soutěže o knihy Fantastická zvířata a kde je najít – původní scénář:

1. Soutěž probíhá v období od 17. 3. 2017 do 23. 3. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost Albatros Media a.s.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 17. 3. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací