Zombieland – recenze

Připoutejte se prosím, vyrážíme!
 
 
Pokud si myslíte, že zombíka jde zabít jen brokovnicí, jste na velkém omylu. Je to možná ten nejsnazší způsob, ale rozhodně ne nejzábavnější. Film Zombieland vám ukáže, že baseballová pálka, nůžky nebo i klavír, jsou více než vhodné. Domníváte se, že zombíci mohou být jen obyčejní muži nebo ženy středního věku? Další velký omyl, zde se dočkáte i „roztomilých“ zombí holčiček a klaunů.

Průvodci touto bláznivou jízdou se stanou mladík Columbus (z počátku docela strašpytlík s velkým seznamem fobií), ostřílený Tallahassee (který se vyžívá v likvidace všeho, co se sice ještě hýbe, ale už se rozkládá) a v neposlední řadě vychytralé sesterské duo Wichita a Little Rock.

Zombieland pobaví všechny, kteří mají rádi ztřeštěnou podívanou. Nečekejte nic víc než oddechovou zábavu, která ovšem splní svůj účel dokonale. Vtípky jsou sice lehce oplzlé, ale do tohoto filmu se hodí. Malá rada pro ty, kteří chtějí přežít až do konce, začněte trénovat fyzickou kondici, kontrolujte zadní sedadlo auta a kabinku před vstupem na WC.
 

S muzikou jde všechno líp.


 

My máme hlad.

 
 

Klaun přeci nemůže v Zombielandu  chybět.


 

75%

Zombieland

Zombieland pobaví všechny, kteří mají rádi ztřeštěnou podívanou. Nečekejte nic víc než oddechovou zábavu, která ovšem splní svůj účel dokonale. Vtípky jsou sice lehce oplzlé, ale do tohoto filmu se hodí.

  • Hodnocení

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací