Trable v ráji / Couples Retreat – recenze

Partnerská dovolená v ráji. Co od ní čekat?
 
 
Viděli jste trailer? Pokud zní vaše odpověď ano, 90% vtipných scén, které snímek nabízí, již znáte. Film se tváří jako lehká komediální podívaná, která vás příjemně uvolní v předvánočním shonu. Což se bohužel daří jen částečně.

Kontrast – zima a plískanice u nás a pláže zalité sluncem na plátně – je příjemný. Poměr „vtipných“ scén s těmi nudnými, rozebírající problémy ústředních dvojic není pro komedii zrovna lichotivý. Tvůrci jakoby se nemohli rozhodnout, co chtějí: psychologicko/filosofický rozbor nebo legraci? Skloubit obojí dohromady, se jim moc nedaří.

Nechci říci, že se nezasmějete. Ale čekala jsem od filmu mnohem více humoru. Ale na druhou stranu, několik slunečních paprsků vás v tomto počasí příjemně zahřeje.
 

I krmení rybiček se může proměnit v boj o život.


 

Rádoby sexy instruktor jógy. Otázka se nabízí sama: Cvičit nebo raději necvičit? Hlavní je, nezapomenout vhodný úbor.


 

Oblečení musí ladit za každých okolností.


 

40%

Trable v ráji / Couples Retreat

Kontrast - zima a plískanice u nás a pláže zalité sluncem na plátně - je příjemný. Poměr "vtipných" scén s těmi nudnými, rozebírající problémy ústředních dvojic není pro komedii zrovna lichotivý. Tvůrci jakoby se nemohli rozhodnout, co chtějí: psychologicko/filosofický rozbor nebo legraci? Skloubit obojí dohromady, se jim moc nedaří.

  • Hodnocení

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací